Aktuální program Kaštanu

Novinky

Kaštan zavřený

 • 9.10.2020

Bohužel oznamujeme, že v sobotu 10. 9. po pohádce Divadla T601 O pejskovi a kočičce se Kaštan nejméně na 14 dní uzavře :( O dalším vývoji vás budeme informovat.

Číst dále »

222. Jazzmánie Vladimíra Kouřila v Úniku

 • 26.8.2020

Zcela výjimečně se 1. září otevře kavárna Únik v kaštanním podzemí, aby zde mohla proběhnout dvě stě dvacátá druhá Jazzmánie Vladimíra Kouřila. Po letních prázdninách vás přivítá příhodnou Gershwinovou skladbou Summertime, tentokrát jak zazněla v podání orchestru Gila Evanse na Jazz Jamboree roku 1976. V půli dubna zemřel významný pokračovatel Charlieho Parkera, altsaxofonista Lee Konitz. Zazní jeho historické nahrávky z padesátých let, a také jeho sóla s kvartetem trumpetisty Kennyho Wheelera. The Bad Plus Joshua Redman hrají zajímavou muziku, kdo je slyšel před časem v Jazz Docku, určitě nebyl zklamán. Miles Davis for ever! Vláďa vybral rarity – čtyři skladby z Bitches Brew vydané ve zkrácených verzích na singlech. Big Band basisty Christiana McBridea dokáže publikum nabít energií v nebývalé míře – proto se jedno z alb jmenuje The Good Feeling. Proč Vladimír poslechovku zakončí Piazzollovým tangem z alba vibrafonisty Garyho Burtona a závěrečnou skladbou Burtona hranou v duu s kytaristou Ralphem Townerem, vysvětlí v závěru Jazzmánie osobně. Těšíme se na vás!

Číst dále »

Pomalu, ale jistě se otevíráme :)

 • 6.5.2020

Taky už se tak těšíte na točené pivko z Kamenice? My teda jo!!! Zahrádka je připravená v pondělí 11. května otevřít, tak teď záleží jen na počasí... Když nebude mrznout nebo pršet, otevřeno bude!!! Atelier Kaštan otevírá také v pondělí a to za každého počasí, Popmuseum ve středu 13. května také a na první písničkářský koncert můžete dorazit 1. června. Ani nevíte, jak se na vás těšíme!!!

Číst dále »

Všechny akce se ruší :(

 • 12.3.2020

A je to tady :( Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu rušíme - počínaje tou dnešní, až do odvolání (prozatím cca do poloviny dubna) - všechny akce


Pokud máte na některý program zakoupeny vstupenky v předprodeji, požádejte si prosím o navrácení peněz na emailu:  info@smsticket.cz  (podle aktuálních informacích v této situaci nebudou peníze vráceny automaticky, ale až po vaší žádosti)
Číst dále »

Kroužky pro děti a mladé v Kaštanu spojují divadlo a historii

 • 8.1.2020

Kulturní centrum Kaštan – scéna Unijazzu poskytuje od září 2019 zázemí netradičním divadelním kroužkům Paměti národa, které kombinují hereckou práci a historii. Děti a teenageři ve věku 10 - 18 let se tu schází každý čtvrtek ve dvou skupinách (od 14.30 a 16.00 hodin) a společně s divadelnicí a lektorkou Zuzanou Burdovou objevují příběhy z bezprostředního okolí. Veřejnost měla možnost v listopadu zhlédnout vystoupení divadelní skupiny ke Dni válečných veteránů u stanice metra Hradčanská a v prosinci se na scéně Kaštanu odehrálo závěrečné vystoupení, věnované příběhu Lindy Wichterlové a dvojitého agenta Paula Thümmla. První turnus kroužku pomalu končí a už je možné hlásit se na druhý běh, který začne v únoru. Půjde o patnáct setkání, lekce trvá 90 minut. Kurzovné činí 2500 Kč. Divadelní kroužky Paměti národa jsou jedním z projektů Post Bellum o.p.s., která se dlouhodobě věnuje sbírce vzpomínek pamětníků důležitých historických událostí nazvané Paměť národa. 

Více informací: https://divadlo.pametnaroda.cz/. Kontakt: Zuzana Burdová, tel. 602873984, zuzana.burdova@postbellum.cz.

Číst dále »

Vánoční předprodej vstupenek nejen na Boskovice 2020

 • 17.12.2019

A je to tady!!! Bezkonkurenčně nejlevnější vstupenky na 28. ročník festivalu v Boskovicích můžete zakoupit od 1. 12. 2019 do 11. 1. 2020 za neuvěřitelných 500 Kč, studenti dokonce za pouhých 400 Kč. A to v sítích goout sms ticket, nebo v Kaštanu v Praze 6, MIS Boskovice či Univerzitním kině Scala v Brně. Členské vstupenky za 450 Kč budou k dostání pouze v kanceláři Unijazzu v Kaštanu, v Prostoru v Boskovicích a samozřejmě na místě. I pro příští rok platí, že děti do 12 let mají vstup v doprovodu rodičů zdarma.

Pokud by ještě někomu chyběl vánoční dárek, můžeme mu také doporučit předprodej Kaštanu na lednové koncerty... 
Číst dále »

Novinky na baru

 • 1.11.2019

S novou sezónou v Kaštanu k nám přišlo i několik změn na našem baru. Hlavní hvězdou se stane naše nová, štíhlá, zlatá čtyřkohoutová posila, díky které si můžeme užít pivo z Pivovaru Kamenice, který sídlí na pomezí české Vysočiny a Jihočeského kraje. Těší se na Vás hned tři druhy piva, a aby nezůstal čtvrtý kohout osamělý, společnost mu dělá dnes už skoro legendární limonáda  Grena, která vznikla v Černé Hoře, nedaleko našich milovaných Boskovic. Toto naše nové společenství doplňuje soubor 

Číst dále »

Kaštan v létě

 • 2.7.2019

Děkujeme všem za návštěvu i v červnových vedrech; v červenci a srpnu má sál Kaštanu tradičně zavřeno a těšíme se na vás znovu v září. Zahrádka Kaštanu ale stále otevřená je, a v létě na ní občas proběhnou i některé programy. Detaily najdete na facebooku.

Číst dále »

Kaštan hostí Shromáždění členů Unijazzu

 • 21.5.2019

Milí členové, přátelé a spolupracovníci Unijazzu, 
zveme vás na řádné shromáždění členů našeho spolku. Uskuteční se v sobotu, 25. května od 14.00 hodin v Kaštanu.
Připojujeme program schůze a informaci o garantech jednotlivých projektů. 
Můžete přijít i s ratolestmi, od 15.00 uvádíme pohádku Divadla Damm a budeme rádi, když se zdržíte i na večerní koncert Kanaďana Spencera Kruga.

Těšíme se na vás
Výbor Unijazzu

Číst dále »

Změna pohádky!

 • 24.4.2019

V sobotu 27/4 nakonec namísto Pralesní pohádky Divadla Tondy Novotného, které muselo odříci ze zdravotních důvodů, uvedeme loutkovou pohádku O třech kůzlátkách v podání Divadla na kolečku.

Pralesní pohádku uvedeme v náhradním termínu 19. října

Číst dále »

Koncert The Denver Broncos UK (USA) je VYPRODANÝ

 • 25.2.2019

Upozorňujeme tak všechny, kteří mají pouze rezervace, že jejich platnost zaniká 30 minut před začátkem koncertu. Pak budou ty nevyzvednuté opět nabídnuty k prodeji... Pokud tak patříte k těm, kteří zaváhali a jen si vstupenky rezervovali a nekoupili, přijďte rozhodně včas...

Číst dále »

koncert NYLON JAIL se RUŠÍ !!!

 • 12.12.2018

INFO LAST MINUTE:  Z důvodu havárie vodovodního řádu, kterou se Pražským vodárnám nepodařilo vyřešit se DNEŠNÍ KONCERT Nylon Jail RUŠÍ !!!!Vstupné z předprodeje budeme vracet

Číst dále »

Hezké léto!

 • 29.6.2018

Děkujeme všem 287 platícím, kteří dorazili na koncert Hm..., přejeme hezké léto a těšíme se na vás v září.
Byla to moc hezká tečka za další sezonou.
Po prázdninách začínáme už 3.9., a hned následující den, 4.9. se na své pravidelné návštěvníky chystá Ing. arch. Zdeněk Lukeš. Další program se pak postupně bude objevovat v sekci "Program"
A opět připomínáme, že kdo by chtěl dostávat program Kaštanu přímo do svého mailu, pak se může už nyní zalogovat přímo na webu, v pravém sloupci zde:
Číst dále »

VELIKONOCE

 • 30.3.2018

Poslední program v březnu máme v pátek 30.3., o víkendu je pak v Kaštanu zavřeno.

Číst dále »

Chcete nás podpořit?