News

23.6. v pátek začíná Free Jazz Festival

 • 12.6.2017

23.6.2017 v 19:00 hod
Honzák & Bárta CZ 
(Jaromír Honzák – db, Marcel Bárta – sax)
Trio Dikeman /van der Weide/Kugel US/NL/DE (John Dikeman – sax, Raoul van der Weide – db, Klaus Kugel – dr)

24.6.2017 v 19:00 hod
Free Jazz Trio Olomouc CZ (Josef Bláha –sax, cl, vio,  Petr Večeřa – perc, dr, Luděk Záruba – bguit, Petr Löffler – sax)
Vorwarts/Ruckwarts DE (Gerhard Gschloessl - tb / Maike Hilbig - db / Johannes Fink - cello)

Read more »

UNIBREJK IV.

 • 18.5.2017

Už počtvrté vyhašujeme otevřenou výzvu k účasti na společné nesoutěžní prázdninové výstavě umělců, a to nejen výtvarných –letní art festival v Čítárně Unijazzu. Budeme vystavovat díla výtvarná a další díla prezetovat  na venisáži a v průběhu výstavy.
Přihlášky posílejte do 31. května na adresu unijazz@unijazz.cz, kontaktovat vás bude Market Lamoš Žitňanská.
Vernisáž výstavy / zahájení akce 7. srpna, potvrvá do 2. září.

Read more »

Setkání členů a přátel Unijazzu 2017

 • 7.5.2017

Jak už víte, tentokrát vás zveme na výlet jen kousek za Prahu do starého mlýna u Okoře, a to už tento víkend 13. a 14. května. Schůzi shromáždění členů uděláme v sobotu po obědě ve 14.00 a další podrobnosti najdete >>zde a případné další novinky a více fotografí na veřejné facebookové události >>zde

Read more »

4. - 5.5. Festival jazzové hudby v Kaštanu dnes začíná

 • 4.5.2017

Letošní ročník festivalu Jazznění představí zbrusu nové projekty toho nejzajímavějšího, co se na tuzemské jazzové scéně v posledním roce objevilo. Čtyři plnohodnotné koncerty ve dvou večerech Vám dokážou, že nejmladší generace československých jazzmanů má stále prostor, kam může žánr posunout a co nového posluchačům nabídnout. Přijďte se do Kaštanu přesvědčit...

Read more »

15. Festival Osamělých písničkářů

 • 28.3.2017

V Kaštanu se opět chystá velké setkání všech příznivců PÍSNĚ! Letos o druhém dubnovém víkendu 7. a 8. 4., po oba dny od 17.00. Zahraje 24 písničkářek a písničkářů: Bonus, Will Eifell, Herky, Jan Jeřábek, Inženýr Vladimír, Jiří Konvrzek, Petr Linhart, Marka Míková, Nikola Muchová, Jiří Smrž, Martina Trchová, Karel Vepřek, Jan Burian, Michal Bystrov, Karel Diepold, Dan Fikejz, Zuzana Homolová, Debbi Love, Martin Kyšperský, LeDva, Filip Pýcha, Adam Rut, Jana Šteflíčková, Dáša Voňková.  

Rozhovor Jana Buriana na Radiu 1:
http://www.radio1.cz/clanek/rozhovory/6832-festival-osamelych-pisnickaru-jan-burian

 

Read more »

NGO market 2017

 • 27.3.2017

12. dubna nás najdete ve Fóru Karlín na veletrhu neziskovek NGO MARKET 2017.
Bude tam víc než 220 neziskovek z nejrůznější oblastí, bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek a také slosování zajímavých cen věnovaných samotnými neziskovkami a celodenní zábavný i vzdělávací program pro děti.
Stavte se! 

Read more »

Pondělní projekce filmu NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKA - pro velký zájem přidáváme odpolední promítání od 17:00 hodin

 • 11.3.2017

Po odpoledním promítání máte možnost od 19:00 hod navštívit v Popmuseu (přízemí Kaštanu) komentovanou prohlídku za účasti tvůrců výstavy, hudebníků z již neexistující skupiny Blue Effect a režisérky Jitky Němcové, jejíž nový dokument „Nechte zpívat Mišíka“ bude v zápětí v 1. patře od 20 hodin promítán.

Vstupenky na obě promítání si prosím rezervujte na těchto stránkách v sekci "program". 

Read more »

23. Břevnovský masopustní průvod vyrazí v úterý 28.února 2017

 • 20.2.2017

Sraz masek je v 15.45 u křižovatky Bělohorská-Pod Královkou (u kredence).
V 16 hodin bude zástupcem MČ Praha 6 uděleno masopustní právo  a průvod se vydá za náležitého veselí masek i ostatních občanů  na cestu Bělohorskou ulicí až ke KC Kaštan. 
Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníciDorazí i kejklíř Vítek se svojí družinou a dlouhorukými Chudadly a další maškary.  Během průvodu

Read more »

ÚNIK slaví 2. narozeniny

 • 15.2.2017

A to už dnes v pondělí 20. února od 17.00!
Narozeninový dárek dostane Únik od Zemského pivovaru. Přijďte ochutnat speciál KOUBEK 11° Ale (nepasterovaný a nefiltrovaný s 4,7% alkoholu) uvařený sládkem Robertem Fraňkem a popovídat si s osazenstvem únikovým, kaštanním a vůbec unijazzím.

Těšíme se na vás!

Read more »

Příběh pop music a politiky

 • 5.2.2017

Besedy s projekcemi v Úniku nekončí. Pod názvem Příběh pop-music a politiky uvedeme další cyklus hudebních dokumentů. Přijďte si popovídat s Čestmírem Huňátem, již tuto středu od 19.00.
1. díl We Shall Overcome, padesátá a šedesátá léta. Vystupují: Bob Marley, Bob Dylan, Curtis Mayfield, Peter Gabriel, Woody Guthrie, Sam Cooke, Rage Against Machine a další.

Read more »

Výstava Aleny Kováčové - Trizuliakové v Kaštanu

 • 20.1.2017

Alena Kováčová – Trizuliaková: Stretnutia farieb aneb co nás na barvách abstraktního umění fascinovat může…

Na vernisáži prodejní výstavy děl všestranné výtvarnice, malířky, grafičky (linoryt, suchá jehla), sochařky  a keramičky Aleny Kováčové, která se akce osobně zúčastnila především v kruhu svých známých, jsme zhlédli v prostoru kavárny a na chodbách KC Kaštanu několik desítek hodně pestrých akrylů (i temperové barvy)  na plátně.


Read more »

PF 2017

 • 31.12.2016

Milí přátelé,
děkujeme vám za přízeň v roce 2016 a přejeme, ať se vám v tom příštím všechno daří podle vašich představ!

Unijazz

Read more »

Festival Alternativa 2016

 • 1.11.2016

V sobotu 5. 11. jej tradičně předznamená přehlídka Malá Alternativa 
v Kaštanu8. 11. čeká návštěvníky pestrý program Klubové noci
9. 11.–12. 11.  následují čtyři hlavní festivalové večery:                 Gnod (UK), LightningGlove (CZ), Lišaj (CZ), Supersilent (NO), Oker (NO), Celeste (FR), Dirge (FR), Esazlesa (CZ), Han Bennink (NL), Kaufmann/Gratkowski/de Joode (DE/NL), Radian (AT) 

Read more »

Historie rock’n’rollu v Úniku

 • 31.10.2016

Ve středu 2. listopadu v 19.00 zahájí Čestmír Huňát cyklus projekcí v kaštanním Úniku, který bude osobně uvádět. 
The History of Rock’n’Roll – Episode 1: Rock’n’roll Explodes
(režie: Bud Friedgen, 60 min., s českými titulky)

Přijměte osobní pozvání Čestmíra Huňáta...

Read more »

Co nám říká Miles Davis

 • 4.10.2016

UNI vás zve 20. října od 15 hodin do Jazz Docku
Prosincové číslo magazínu UNI v roce 2016 bude věnováno trumpetistovi a skladateli Milesi Davisovi a tentokrát můžete do hry vstoupit i vy sami!

Už se stalo pravidlem, že prosincové číslo magazínu UNI je monotematické. Zpravidla se řídíme nějakým výročím: vloni to byly narozeniny Neila Younga, předloni Toma Waitse. Obvykle se v takovém vydání snažíme nahlédnout dotyčnou osobnost ze všech možných stran, na článcích se podílí 

Read more »

Další soutěž o vstupenky na Free Jazz Festival

 • 19.9.2016

Máme pro vás druhou soutěž o vstupenky na Free Jazz Festival – tentokrát na vystoupení australského improvizačního tria NORTH OF NORTH
Vůdčí osobnost tělesa, pianista Antony Pateras, se českému publiku představil s nadšenými ohlasy v minulosti již dvakrát a vždy v rámci festivalu Alternativa, v roce 2006  v triu Pateras/Baxter/brown a v roce 2012 s porjektem Thymolphtalein. Proslavil se také spoluprací s takovými hudebníky, jako jsou legendární holandský bubeník 

Read more »

30. výročí represí proti Jazzové sekci

 • 15.9.2016

21. září  kolokvium pod názvem „Nedejte se – nedáme se – existujeme!“, Ústav pro studium totalitních režimů
Za účasti domácích i zahraničních badatelů a vědců.

Od 23. září bude v budově Národního památníku na Vítkově k vidění výstava Složité hledání rovnováhy – Jazzová sekce, moderní umění a hudba v Československu uspořádaná Výzkumným ústavem pro východní Evropu při Univerzitě Brémách.

Read more »

Zažít Břevnov jinak 17.9.2016

 • 9.9.2016

Přestože léto už je pomalu za námi, na Drinopolu si budete moci odpočinout ve stínu palem.
Jako každoročně se i letos sejdeme v okolí tramvajové zastávky Drinopol, přesněji schodiště mezi ulicemi Bělohorská a Pod Marjánkou. Třetí sobotu v září se tento prostor promění v ideální místo pro uliční slavnost a sousedské setkání.

Read more »

Srpen v Unijazzu

 • 1.8.2016

V Čítárně nás čekají kromě výstavy UNIbrejk letní projekce, do kterých se ještě můžete zapojit i vy. Pouštíme si hudební filmy, dokumenty a možná dojde i na romantiku...
V Kaštanu se nenechte zmást, zezadu je sice zřízeno staveniště pro opravu střechy, ale zahrádka i kavárna Únik jsou v plném provozu.
Tak se stavte :)

Read more »

Vojáci odjeli, agenti zůstávají

 • 20.7.2016

V Čítárně Unijazzu je do 6. 8. k vidění výstava fotografií s názvem Konec přátelské pomoci, která vznikla v rámci informační kampaně Proti ztrátě paměti a ukazuje jak příchod okupačních sovětských vojsk v roce 1968, tak jejich odchod o dvacet tři let později. Fotografie z roku 1968 pochází od různých autorů (Jaromír Čejka, Libuše Kyndrová, Miloň Novotný, Alena Šoušková), ty ze začátku 90. let jsou od Karla Cudlína.

Read more »

Vernisáž výstavy a koncert již ve středu 15.6.

 • 14.6.2016

RHYTHM & SOUL MICHALA PROKOPA.
Tvůrčí dráha zpěváka a muzikanta, který oslaví 13. srpna významné jubileum.

vernisáž proběhne ve středu 15. června 2016

program: 18:30 zahájení vernisáže 
19:00 audiovizuální projekce a prohlídka výstavy 
20:00 Michal Prokop – Jan Hrubý – Luboš Andršt, koncert k vernisáži

Read more »

Pražská muzejní noc v Kaštanu

 • 9.6.2016

Základnou bude samozřejmě Popmuseum, kde je k vidění výstava Rockfesty 1986–1989 a k ní poběží audiovizuální sestřh, ale pražskou muzejní nocí ožije celý Kaštan. V sále vystoupí legendy české nové vlny Krásné nové stroje a v kavárně Únik proběhne kontinuální projekce videoklipů Basement clips.
11. 6. od 20.00 – vstup volný! 

Read more »

Setkání členů a přátel Unijazzu 2016

 • 1.6.2016

Jak už většinou víte ze Zpravodaje letos se po dlouhé době sejdeme v Praze, a to na skvělém festivalu Habrovkakterý se koná v příjemném prostředí zahrady kostela sv Frantiiška, kousek od metra Budějovická. Vlastní shromáždění proběhne v sobotu 4. 6. od 14.00 hodin. Festival je dvoudenní a v pátek mají členové Unijazzu po předložení klubové karty vstupné polovičnív sobotu samozřejmě vstup volný.
Těšíme se na vás! Unijazz

Read more »

Už jste zkusili GIVT?

 • 10.5.2016

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit i Unijazz? Nakupujte přes GIVT.cz třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz nebo na dalších 344 e-shopech a část z vaší útraty půjde přímo na naši podporu. 
A co je hlavní? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Read more »

Malá Alternativa 2016

 • 25.4.2016

Festival Alternativa 2016 zahájí v sobotu 5. listopadu na scéně Unijazzu v Kaštanu přehlídka začínajících hudebních projektů Malá Alternativa v novém formátu. Jen jednoho finalistu vyberou kmenoví členové Unijazzu z přihlášek zaslaných na e-mail alternativa@unijazz.cz společně s ukázkami tvorby do 30. září 2016. Takže se hlaste včas!
Další čtyři dosadí jako svého „koně“ čtyři garanti: šéfredaktor

Read more »

UNI 4/2016 – nejen punkové

 • 7.4.2016

Punk 40 – co bylo, co zbylo (Alex Švamberk); Písně Beaty Bocek s nadhledem a nadějí (rozhovor Milana Tesaře); Julia Ulehla: „Někdy je hezké rozbít, co je křehké.“ (rozhovor Milana Tesaře); rozhovory s účinkujícícmi a dramaturgem festivalu JazzFestBrnoYaron Herman (Anna MašátovÁ), Ondřej Pivec (Tomáš S. PolívkA), Vilém Spilka (Milan Tesař); Široké a bezbřehé „něco“ Oldřicha Janoty (Antonín Kocábek); 

Read more »

Intenzivní výtvarný kurz v Úniku

 • 6.4.2016

Kreslení pravou mozkovou hemisférou pro každého                                                                                                          
16.–17. 4. 2016 vždy od 9 hodin

I. Tužka – světlo a stín, portrét
II. Pastel, pastelka – kouzelný svět barev 

Více informací na www.petrart.cz

Read more »

Máničky a číra v Paláci kultury

 • 5.4.2016

6. dubna od 18.00 vernisáž nové výstavy Popmusea                                                                                          
Rockfesty 1986–89  Máničky a číra v Paláci kultury 
18.00 zahájení
19.00 prohlídka s projekcí
20.00 Krausbery a malá parta v sále v 1. patře 

Read more »

UNIbrejk III.

 • 23.3.2016

Otevřená výzva k účasti na společné nesoutěžní prázdninové výstavě umělců, a to nejen výtvarných,  v Čítárně Unijazzu.
Přihlášky posílejte do 31. května na adresu unijazz@unijazz.cz
Vernisáž výstavy 8. srpna
Výstava potrvá do 3. září. 

Read more »

UNI 3/16 se věnuje DADA

 • 7.3.2016

Magazín UNI 3/16

A tak v něm najdete Poznámky k DADA včera, dnes a zítra (Radim Kopáč), DADAistický potenciál Eugena Brikciuse (rozhovor Radima Kopáče), DADA: Bez destrukce a negace shnijeme v pozitivní nudě dobra (Patrik Linhart), a také Lee Ranaldo jde na struny baseballkou 

Read more »

Břevnovský masopustní průvod 9.2.2016

 • 8.2.2016

22. Břevnovský masopustní průvod vyrazí Břevnovem v úterý 9.2.2016 a i letos bude mít svůj začátek u KC Kaštan, Bělohorská 150, kde se budou moci všichni občerstvit před tím než průvod vyrazí. Sraz masek je v 15.45.

Read more »

Celý týden s Niki Krpi v Úniku...

 • 4.2.2016

Nika Krpi – poetka všedního dne. Zaujme-li vás její poezie, kterou od 8. do 14. února potkáte v Úniku, vyžádejte si u barmanů Mini pidi sbírku básní – Když jde duše do nahá – prvotinový mix šuplíkových básní.


A POZOR! 
Od 1. 2. změna otvírací doby v Úniku: po-pá 15–22, so 13–22, ne 13–18

Read more »

Sklepy plné hluku

 • 20.1.2016

Tento název nese nová výstava v Popmuseu, která byla dnes zahájena. Věnuje se hudebním klubům v Čechách, na Moravě a ve Slezsku v devadesátých letech a potrvá do 2. dubna 2016.

Read more »

Kavárna ÚNIK v Kaštanu

 • 22.12.2015

Během vánočních svátků a o Silvestru budeme mít zavřeno. Pokud nepřijdete dnes, těšíme se na shledanou v příštím roce, 4. ledna.

Read more »

Advent v Kaštanu završil koncert skupiny Blue Effect

 • 21.12.2015

O víkendu vyvrcholil adventní program v břevnovském Kaštanu vystoupením Jiřího Schmitzera, Českou mší vánoční J. J. Ryby v podání souboru Collegium fortunae a koncertem skupiny Blue Effect. Děkujeme za podporu MČ Praha 6 a všem návštěvníkům za příjemnou atmosféru.

Hezké Vánoce!

Read more »

Obrazy Pavla Růta v projektu Urbo kune

 • 26.11.2015

Výstava představuje experimentální projekt studentů architektury, kteří vytvořili paralelní membránové město Urbo Kune (v esperantu „společné město“). Vernisáž je ve čtvrtek 26. 11. v 19.00.  
Součástí výstavy jsou i obrazy od malíře, grafika a ilustrátora Pavla Růta (autora interiéru naší kavárny Únik), inspirované tímto fiktivním městem. Rozměrná plátna budou paralelně vystavena s rozloženým urbanistickým modelem. 

Read more »

Advent v Kaštanu

 • 24.11.2015

Advent v Kaštanu zahájí 29.11. Dětský sbor Coro Picolo, Divadlo Evy Hruškové, výtvarné dílny Atelieru Kaštan a v 19:00 vypukne koncert skupiny Buty.

Read more »

Festival bluesové hudby v Kaštanu vypukne ve čtvrtek 29. 10.

 • 28.10.2015

Kromě koncertů nabídne výstavu fotografií Karla Šustera a projekce v kavárně Únik připravené ve spolupráci s Popmuseem – dva sestřihy k výstavě z roku 2010: BLUES CZECH (& SLOVAK) MADE:
Tři kapky z moře blues
(cca 20 minut): Kapka česká: ASPM, Kapka československá: Blues Band, Kapka slovenská: Bluesweiser
Blues Alive 2008 (cca 10 minut): sestřih z hlavních koncertů festivalu.

Read more »

DNEŠNÍ KONCERT JABLKONĚ SE RUŠÍ!!! NÁHRADNÍ TERMÍN 7.4.2016

 • 7.10.2015

POZOR, POZOR, POZOR!!! 
Musíme, ač velmi neradi dnešní koncert JABLKONĚ z náhlých zdravotních důvodů zrušit. Velice se všem omlouváme, náhradní termín koncertu bude neprodleně dle situace sdělen. Již zakoupené vstupenky můžete vrátit v Kaštanu (Bělohorská 150, Praha 6) anebo v Čítárně Unijazzu (Jindřišská 5, Praha 1) bez ohledu na to, kde jste je zakoupili. Nezanevřete na nás ani na kapelu.

Read more »

Po letních prázdninách program Kaštanu začíná 8.9. Těšíme se na vás.

 • 31.7.2015

Kaštan v září...
Přednáška architekta Zdeňka Lukeše, nedávno uvedený film v kinech Domácí péče, Kulturní ozdravovna Jana Buriana, Dětské představení Divadla Piškot, Zva 12-28 Band, Švihadlo, zahájení cestopisného cyklu přednášek Pavla Svobody, The Bladderstones, pro děti Divadlo Kasperle, Beata Bocek & Mosskin, Jan Kalousek Trio, Sception, Trojkoncert skupin Deziluze, Punčocháče, Generation Jam a další...
 

Read more »

Dětský den v Kaštanu

 • 4.6.2015

6.6.2015 od 14 ti hodin se koná Dětský den v Kaštanu. Počasí má být slunečné, tak neváhejte a vezměte své děti na kulturu. Read more »

UNI 4/2015 koupíte i v Kaštanu

 • 8.4.2015

Rozhovor s čerstvým držitelem Anděla v kategorii jazz&blues za desku Uncertainty JAROMÍREM HONZÁKEM, rozhovory s účinkujícími festivalu JAZZFEST BRNO – Fredem Herschem, Benem Williamsem, Geraldem Claytonem a Tomášem Liškou, o festivalu SXSW 2015, Dunajská vlna, osudové lásky Konstantina Biebla 2, Rizikové hobby: Stehlík 1972–1977, Hvězdy v polostínu: David Blue, Alba měsíce: Legendary Pink Dots – 10 To The Power Of 9, The Maria Dimension Complete Recordings, Read more »

Dnes má na iDNES premiéru nový klip Kieslowski.

 • 2.4.2015

Loňské album Mezi lopatky dua Kieslowski obsahuje i skladbu Snad, na kterou nyní vznikl nový videoklip. Po vážném klipu Davida Mencla Doteky nyní Linda Arbanová přináší svůj pohled na postmelancholickou poetiku urbanfolku Davida a Marie Kieslowski. iDNES.cz jej přináší v premiéře... Read more »

V Popmuseu ožije ztracený svět pražských porevolučních klubů

 • 31.3.2015

Alterna Komotovka. Bunkr. Borát. Belmondo (jedno i druhé). Big Kluba Pohoda. Legenda. Repre. Subway. Ubiquity. U Zoufalců. Ostrovy potopené pevniny pražských hudebních klubů devadesátých let minulého století. Není to tak dávno, co fungovaly, ale už se o nich točí vzpomínkové pořady (a ačkoli od těch dob uteklo jen dvacet a něco let, už jsou v nich faktické chyby). Read more »

Vítek Křišťan: Jazz vzkvétá všude, speciálně u nás v Čechách

 • 28.3.2015

I poslední večer festivalu Jazznění přinese vytříbené hudební zážitky. Než celý festival završí česko-norský projekt NOCZ světově známého trumpetisty Didrika Ingvaldsena, vystoupí dvě české sestavy: moderně jazzový Tomáš Hobzek Quartet a čerstvé Török-Slavík-Křišťan Trio. Oba projekty mají jedno společné. Talentovaného pianistu Vítka Křišťana. V krátkém rozhovoru Křišťan mluví o vzniku nového tria, chystaných albech i inspiraci, kterou nachází v místech i lidech, jež poznal. Read more »

V úterý 17.2.2015 Břevnovský masopust

 • 10.2.2015

21. Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 17.2.2015 a letos stejně jako loni vyjde od KC Kaštan, Bělohorská 150. Sraz masek je v 15.45. Horké svařené víno a jiné laskominy na cestu budou připraveny. Read more »

PF 2015

 • 18.12.2014

Přejeme vám krásné a klidné svátky vánoční a do Nového roku spousty nejen kulturních zážitků. Váš Kaštan. Read more »

Mimořádné shromáždění členů Unijazzu

 • 17.12.2014

Věnujte prosím pozornost této důležité informaci pro členy Unijazzu. Na 11. ledna 2015 16.00 svoláváme do čítárny (Jindřišská 5, 110 00 Praha 1) mimořádné shromáždění členů Unijazzu. Je to narychlo, což má samozřejmě své důvody. Bod jednání je jen jeden, změna stanov Unijazzu, která nám umožní zakládat pobočné spolky. Read more »

Projekt Příběhy bezpráví žádá o pomoc

 • 10.12.2014

Projekt, který se již 10 let věnuje vzdělávání žáků základních a středních škol v oblasti moderních československých dějin s důrazem na období komunistického Československa, je ohrožen. V letošním roce totiž končí dotace z evropského operačního fondu administrovaného ministerstvem školství, ze které byl projekt především financován a žádný nový vhodný grant vyhlášen nebyl. Read more »

Festival Alternativa 12.11.2014

 • 31.10.2014

Dramaturgický tým festivalu Alternativa dal pracovní název Večer podivného folku koncertu, který se v rámci festivalu Alternativa odehraje 12. 11. v Kaštanu. Přečtěte si proč a... Read more »

Malá Alternativa 2014

 • 26.9.2014

UZÁVĚRKA UŽ PŘÍŠTÍ ÚTERÝ! Příležitost pro nové a začínající hudební projekty! Tradiční přehlídka v rámci festivalu ALTERNATIVA 2014 na scéně Unijazzu v Kaštanu. Přihlášky s MP3 či odkazy posílejte na adresu uni@unijazz.cz Read more »

Zahráli za železnou oponou

 • 24.9.2014

Nová výstava o ojedinělých koncertech výjimečných interpretů ze Západu v socialistickém Československu byla otevřena 24. září v Popmuseu. Read more »

DRAMATICKÝ KROUŽEK

 • 20.9.2014

Každý čtvrtek 14:45 – 16:15, pro děti 4. a 5. tříd, cena 1550,- Kč na půl roku, začínáme 18. 09. 2014 Read more »

Benefiční festival Du NAZAHRA DU

 • 10.9.2014

V neděli 14. 9. zahrají na benefičním koncertu pro Fakultní mateřskou školu se speciální péčí (Arabská 681/120, Praha 6) Doubravánek, Střídmí klusáci v kulisách višní, Hm... a Tata Bojs a chystá se taky bohatý doprovodný program... Read more »

Tento týden vás zveme

 • 4.9.2014

na Tara Fuki, promítání filmu Noe, Jana Buriana, Islaju + FAQ a Šachové povídánky pro děti. Vstupenky si můžete rezervovat na těchto stránkách v sekci "program". Read more »

Darovací formulář

Latest comments


Join the discusion