Events / Rezervace

Fri 12.4.

Don Tichot, Loud Laboratory

20:00
[Concert]

Kralupská indierocková kapela Don Tichot je novým projektem, za kterým stojí nefolkový písničkář Jiný člověk, a jako hosty si přizvala grunge-rockové trio z Jihlavy.

 

Don Tichot

Don Tichot je  indie-rocková kapela pohybující se na pomezí alternativního rocku, indie, grunge a post-punku s důrazem na reflexivně laděné texty s často existenciální tématikou.  Zvukově vychází z kořenů nezávislé britské a americké hudební scény devadesátých let.

Kapela vznikla jako projekt kralupského nefolkového písničkáře Jiného Člověka v roce 2018, veřejnosti se poprvé představila na podzim 2018 v baru The Patro v Kralupech, pražské publikum mělo možnost ji slyšet na jaře 2019 v Balada Baru či v klubu Sběrné suroviny.

Sestavu tvoří kytarista a zpěvák Jiný Člověk, baskytarista Jaroslav Šejba a bubeník Tomáš Přikryl.

 

support:

Loud Laboratory

Loud Laboratory je grunge-rocková kapela, která vznikla na podzim roku 2016 ve městě Jihlava. Složení a tvorba vychází z grungového žánru se syrovým zvukem, na kterém si Loud Laboratory zakládají.

Současnou sestavu tvoří kytarista a zpěvák Mojmír Kouba společně s baskytaristou Petrem Hoškem a bubeníkem Danielem Kölblem. Poprvé se kapela představila jihlavskému publiku na jaře 2017 při příležitosti výročí 10 let Rolling Stone baru.

Ticket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

The complete program