Events / Rezervace

Sat 25.5.

Spencer Krug (CAN)

20:00
[Concert]

Frontman skupiny Wolf Parade a jeho sólový koncert s klavírem. Zazní i skladby z dalších Spencerových projektů, jako je např. Moonface. Kapacita je omezená!

Po patnácti letech skládání a hraní s projekty Wolf Parade, Sunset Rubdown, Moonface, Swan Lake nebo Frog eyes, se rozhodl vystupovat a vydávat hudbu pod svým vlastním jménem - Spencer Krug.

A zatímco zároveň skládá a zpívá v oživených Wolf Parade, momentálně neaktivní projekt Moonface se stal výchozím bodem pro jeho více experimentální a sporadicky vznikající sólový materiál.

Potřeba vyjádřit něco méně rockového, klidnějšího a introvertnějšího, ho dovedla k jeho prvnímu a oblíbenému nástroji, ke klavíru. Spolu s ním se Spencer Krug vrátil zpět do svého fantaskního světa pseudo-klasických balad a poetické lyriky, které se prolínají s citem pro popovou melodii a jazzovými mimikry. S využitím této tvůrčí šablony nyní realizuje svou sólovou tvorbu, a na probíhajícím turné nové skladby představuje spolu se staršími a osvědčenými písněmi. Sám za sebe, jako Spencer Krug.

Předprodej akce

Ticket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

The complete program