Events / Rezervace

Thu 19.9.

Jiří Najvar, Irena Lahodná a hosté...

19:00
[Concert]

Neofolkový recitál. Úspěšný mladý skladatel vážné hudby Jiří Najvar, představí tentokrát svou písňovou autorskou tvorbu, společně s textařkou a zpěvačkou Irenou Lahodnou.

 


Jiří Najvar vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, následně JAMU v Brně. Skladatelské tvorbě se věnuje od 12 let a jeho posledním úspěchem je spolupráce např. s Michalem Horáčkem a Bárou Basikovou, na debutovém CD Nadi Válové. Jiří Najvar je držitel ceny OSA jako nejúspěšnější mladý skladatel vážné hudby za rok 2017


    Šansoniérka a folkařka Irena Lahodná byla lecčím. Nejvíc textařkou, zpěvačkou, klaunem, divadelní recenzentkou a ředitelkou divadelního festivalu Corral. Zdramatizovala pár románů a psala písňové texty k muzikálům. Pamětníci ji znají ze skupiny Kolovrátek a množiny malostranských studiových divadélek osmdesátých let.  Později zpívala v Krušnohorském divadle v Teplicích a v Hudebním divadle Karlín operetu a muzikál. Jako lektorka dramaturgie se mihla v divadle Husa na Provázku a v Divadle u Jakuba. Její texty zpívá M. Rottrová, V.Martinová  a další. Dodnes působí v pražských chrámových sborech. 


Ticket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

The complete program