Events / Rezervace

Fri 28.2.

Vladimír Václavek, Aleš Pilgr (Květy), Asstma

20:00
[Concert]

Další z "one-man večerů", z cyklu Cool i bez plotu

Zahrají

Vladimír Václavek (Dunaj, Čikori, ex- Rale, Domácí lékař...)
Aleš Pilgr (Květy, ex- Biorchestr)
Asstma (Filip Jakš, Postižená oblast, ex- Noartist)


Vladimír Václavek:
Hudebník, jehož tvorba je ovlivněna alternativním rockem a world music. V osmdesátých letech působil jako kytarista a baskytarista brněnských rockových skupin Dunaj a E, později se vydal na sólovou dráhu. Jako instrumentalista, zpěvák, skladatel a autor textů (zhudebnil také poezii Bohuslava ReynkaAntonína Přidala a dalších autorů) vydal alba meditativní hudby Jsem hlína, jsem strom, jsem stroj (1994), Písně nepísně (2003) a Barvy Radugy (2015). Nahrál spolu s Ivou Bittovou dvojalbum Bílé inferno (1997) a s bubeníkem Milošem Dvořáčkem desku Život je pulsující píseň (2007). Byl spoluzakladatelem hudebních skupin Rale (s japonskou houslistkou Takumi Fukušima) a jazzové Čikori. Vydal básnické sbírky Stín stromu (1994) a Obrazy cesty (2000) a knihu Neviditelný svět (2013), inspirovanou jeho zkušenostmi s šamanismem.
- - - - -

Aleš Tišina Pilgr:
V loňském roce vydal elektronickou desku YM - Japonec.
píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-beat-hra-protekce-sobota-píseň-beat-kra-projekce-skorobota-píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-feat-hra-resekce-svoboda-tíseň-beat-hra-injekce-svoboda-píseň-beat-hra-projekce-stovoda-píseň-beat-hra-korekce-svoboda-písek-beat-hra-prokojence-svoboda-píseň-heat-hra-projekce-svoboda-líseň-beat-hra-projekce-sborová-píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-žert-hra-projekce-svoboda-žízeň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-beat-hra-projekce-svoboda-píseň-beat-hra-projekce-svoboda
- - - - -

Asstma
One-man kapela Filipa Jakše. Zní v ní ozvučené pružiny, vlasce, kovový šrot a dělá z toho beaty. Posledních 5 let rád ozvučuje fragmenty z místa, kde hraje, nebo nejlépe celou budovu. Hudba i text má být nejlépe improvizace, která se vztahuje k místu. Tím vznikl materiál na nové album Lógr, které se aktuálně usazuje. ... a podobné sympatické žertíky je album převzatých textů z r. 2016 zbavujících se bolesti a strachu. 
Večer představí obě polohy. 
- - - - -

Ticket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.