Events / Rezervace

Thu 10.9.

JAVVA (PL), Illegal Illusion, Fotbal

19:30
[Concert]

Živelný post-punk, sedmdesátková psychedelie i groovy, alter-rocková avantgarda a syrová energie -to všechno přivezou jak mladé polské naděje, tak i už osvědčené party ze Slezska a jihu Čech.

Předprodej akce


JAVVA je polská "taneční skupina zrozená z rytmu, alternativních kytar a vášnivé mikropsychózy“. Každý z členů má pak zcela odlišný přístup k současné hudbě.
V kombinaci s elektronikou, retro estetikou inspirovanou sedmdesátými a osmdesátými lety, syrovou punkovou energií a chytlavými groovy, přináší JAVVA hudbu  blízkou avant-rockovým / post-punkovým / afro-beatovým teritoriím, ale tyto žánry bere poněkud ležérně - jako výchozí body pro další hudební průzkum.
Debutové album s názvem Balance of Decayis vyšlo přesně před rokem, a věnovalo se převážně technologické, sociální a ekologické krizi, které jsme jako lidstvo svědky na konci druhé dekády XXI století.  
http://javvaband.com   
https://javva.bandcamp.com

- - -
ILLEGAL ILLUSION
Alternativní rock? Indie? Post hard core? Grunge-psychedelie? Post-punk? Zařadit hudbu bílovické kapely Illegal Illusion je těžké nejen kvůli tomu, že se s každou deskou posouvá do trochu jiných krajin. Na loňském už pátém albu  Dried Blood Syndrome, je přímočará i eklektická, energická i tajuplná. Přísná a živelná. S dráždivou kombinací melancholické atmosféry a plynule stupňovaného napětí. Nezvyklé melodie, aranžérské fígly, a porce nezvyklých emocí je vyčleňují z davu a právem řadí do první ligy české nezávislé rockové scény.
http://www.illegal-illusion.com/
https://illegalillusion.bandcamp.com/ 

- - -
FOTBAL
Českobudějovická squadra s členy se zkušenostmi z Unna, Kidney Trauma, Sýček nebo Microvomit. Psychedelické kytarové parno, synťák a ukolébávájící zastřený vokál potěší všechny příznivce prvních desek Deerhunter, Slowdive nebo Cocteau Twins. "Psychedeličtí dreamrockeři," shrnuli to na Radiu Wave. Přidejte nálepky kraut-pop, shoegaze a mathcore. S kytarou na krku je svět zkrátka krásnější.
https://www.facebook.com/fotbal668/
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/moon-landing-revivalTicket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

The complete program