Events / Rezervace

Wed 28.10.

Bez obalu a na živo!

19:00
[Literary evening with concert]

Bart Michael představí svou knihu Cesta, ze které bude číst poezii a povídky, a dále zahrají folkoví Lážo plážo a David Šitavanc. 

Večer plný folku, s Lážo Plážo a Davidem Šitavancem, protkaný poezií z dílny Barta Michaela. 
 
Zbraněmi Davida Šitavance jsou kytara a hlas. Je to člověk bezambiciózní, nesystematický, v batolecím stařeckém věku, který - zasažen druhou, třetí, či kolikátou již mízou - se rozhodl podlehnout puzení a prezentovat své písně, které jej tu a tam (zejména ve sprše) napadají. Ústředním tématem jeho díla jsou vzpomínky na mládí, na lásku a na to, jak ten svět bejval lepčí.
https://www.davidsitavanc.cz/  
Folková skupina Lážo Plážo brnká své songy už od roku 2005. Početná skupina hudebníků slitá v unikátní hudební těleso drtí mnoho hudebních nástrojů, abych z nich (a ze sebe) vymáčkla to nejlepší, co umí - muziku!
http://www.lazoplazo.net/  
Bart Michael vyrůstal na vesnici v českém středohoří, v kraji plném luk, lesů a tichých skal. Vytržen z tohoto malebného obrazu, stal se rebelem proti společnosti.
Navzdory rebelii dospěl a stal se členem stáda žízní hynoucích ovcí. Sny by se měly stávat skutečností, aby si člověk mohl říci, že žil… Jeho kniha Cesta je splněným snem.  
https://www.facebook.com/bart.michael.cz 

Ticket reservation

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu v den aktuálního pořadu,
nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přechází do prodeje.


Členové sdružení Unijazz mají po předložení klubové karty 30% slevu na všechny pořady.
Na filmové projekce návštěvníci nad 65 let vstup zdarma.


Gallery


The complete program