Actual events

News

Hezké léto!

 • 29.6.2018

Děkujeme všem 287 platícím, kteří dorazili na koncert Hm..., přejeme hezké léto a těšíme se na vás v září.
Byla to moc hezká tečka za další sezonou.
Po prázdninách začínáme už 3.9., a hned následující den, 4.9. se na své pravidelné návštěvníky chystá Ing. arch. Zdeněk Lukeš. Další program se pak postupně bude objevovat v sekci "Program"
A opět připomínáme, že kdo by chtěl dostávat program Kaštanu přímo do svého mailu, pak se může už nyní zalogovat přímo na webu, v pravém sloupci zde:
Read more »

VELIKONOCE

 • 30.3.2018

Poslední program v březnu máme v pátek 30.3., o víkendu je pak v Kaštanu zavřeno.

Read more »

Zkus životu dál se smát

 • 25.8.2017

K ukončení výstavy o břevnovském rodákovi Pavlu Bobkovi „Zkus se životu dál smát“ pořádá Popmuseum 30. srpna od 18.30 koncert a besedu za účasti rodinných příslušníků, poslední doprovodné kapely i dlouholetých textařů výjimečného zpěváka.
Posledním dnem výstavy je den nedožitých 80. narozenin zpěváka (sobota 16. září 2017) a zároveň den akce Zažít Břevnov jinak, kdy bude výstava výjimečně otevřena zdarma i od 10 do 14 hodin. 

Read more »

Zpráva pro kulturní nadšence!

 • 24.7.2017

Unijazz, sdružení s letitou tradicí v oblasti kultury, hledá dlouhodobé spolupracovníky. Všestranného pracovníka do produkčně-administrativního týmu a pracovníky na pozici PR jednotlivých aktivit. 

Read more »

Boskovice 2017

 • 27.6.2017

V Kaštanu už začaly prázdniny, ale v létě určitě strádat nebudeme. Blíží se 25. ročník festivalu pro židovskou čtvrť – BOSKOVICE 2017.
Přijeďte si s námi užít 4 dny pohody do malebného moravského města. Nabízíme spostu muziky, divadelní představení pro děti i dospělé, filmy, výstavy, autorská čtení, besedy...
HUGO RACE FATALISTS (AUS/I), ESAZLESA, HAŃBA! (PL), UJD hrají FPB, SCHODIŠTĚ, PRUNE, JUSTIN LAVASH, ROMANIKA (SK), PŘETLAK VĚKU, CALVERA, GUSTAVE TIGER (H), WOLF LOST IN THE POEM, IVANA MER (SK), KVĚTY, DIVADLO D21, HLASkontraBAS, STORYTELLING, SILVIA JOSIFOSKA AND BLUES LABORATORY (SK), PŮLJABLKOŇ, DUNAJSLÁ VLNA, KALLE a mnoho dalších

Read more »

23.6. v pátek začíná Free Jazz Festival

 • 12.6.2017

23.6.2017 v 19:00 hod
Honzák & Bárta CZ 
(Jaromír Honzák – db, Marcel Bárta – sax)
Trio Dikeman /van der Weide/Kugel US/NL/DE (John Dikeman – sax, Raoul van der Weide – db, Klaus Kugel – dr)

24.6.2017 v 19:00 hod
Free Jazz Trio Olomouc CZ (Josef Bláha –sax, cl, vio,  Petr Večeřa – perc, dr, Luděk Záruba – bguit, Petr Löffler – sax)
Vorwarts/Ruckwarts DE (Gerhard Gschloessl - tb / Maike Hilbig - db / Johannes Fink - cello)

Read more »

UNIBREJK IV.

 • 18.5.2017

Už počtvrté vyhašujeme otevřenou výzvu k účasti na společné nesoutěžní prázdninové výstavě umělců, a to nejen výtvarných –letní art festival v Čítárně Unijazzu. Budeme vystavovat díla výtvarná a další díla prezetovat  na venisáži a v průběhu výstavy.
Přihlášky posílejte do 31. května na adresu unijazz@unijazz.cz, kontaktovat vás bude Market Lamoš Žitňanská.
Vernisáž výstavy / zahájení akce 7. srpna, potvrvá do 2. září.

Read more »

Setkání členů a přátel Unijazzu 2017

 • 7.5.2017

Jak už víte, tentokrát vás zveme na výlet jen kousek za Prahu do starého mlýna u Okoře, a to už tento víkend 13. a 14. května. Schůzi shromáždění členů uděláme v sobotu po obědě ve 14.00 a další podrobnosti najdete >>zde a případné další novinky a více fotografí na veřejné facebookové události >>zde

Read more »

4. - 5.5. Festival jazzové hudby v Kaštanu dnes začíná

 • 4.5.2017

Letošní ročník festivalu Jazznění představí zbrusu nové projekty toho nejzajímavějšího, co se na tuzemské jazzové scéně v posledním roce objevilo. Čtyři plnohodnotné koncerty ve dvou večerech Vám dokážou, že nejmladší generace československých jazzmanů má stále prostor, kam může žánr posunout a co nového posluchačům nabídnout. Přijďte se do Kaštanu přesvědčit...

Read more »

15. Festival Osamělých písničkářů

 • 28.3.2017

V Kaštanu se opět chystá velké setkání všech příznivců PÍSNĚ! Letos o druhém dubnovém víkendu 7. a 8. 4., po oba dny od 17.00. Zahraje 24 písničkářek a písničkářů: Bonus, Will Eifell, Herky, Jan Jeřábek, Inženýr Vladimír, Jiří Konvrzek, Petr Linhart, Marka Míková, Nikola Muchová, Jiří Smrž, Martina Trchová, Karel Vepřek, Jan Burian, Michal Bystrov, Karel Diepold, Dan Fikejz, Zuzana Homolová, Debbi Love, Martin Kyšperský, LeDva, Filip Pýcha, Adam Rut, Jana Šteflíčková, Dáša Voňková.  

Rozhovor Jana Buriana na Radiu 1:
http://www.radio1.cz/clanek/rozhovory/6832-festival-osamelych-pisnickaru-jan-burian

 

Read more »

NGO market 2017

 • 27.3.2017

12. dubna nás najdete ve Fóru Karlín na veletrhu neziskovek NGO MARKET 2017.
Bude tam víc než 220 neziskovek z nejrůznější oblastí, bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek a také slosování zajímavých cen věnovaných samotnými neziskovkami a celodenní zábavný i vzdělávací program pro děti.
Stavte se! 

Read more »

Pondělní projekce filmu NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKA - pro velký zájem přidáváme odpolední promítání od 17:00 hodin

 • 11.3.2017

Po odpoledním promítání máte možnost od 19:00 hod navštívit v Popmuseu (přízemí Kaštanu) komentovanou prohlídku za účasti tvůrců výstavy, hudebníků z již neexistující skupiny Blue Effect a režisérky Jitky Němcové, jejíž nový dokument „Nechte zpívat Mišíka“ bude v zápětí v 1. patře od 20 hodin promítán.

Vstupenky na obě promítání si prosím rezervujte na těchto stránkách v sekci "program". 

Read more »

23. Břevnovský masopustní průvod vyrazí v úterý 28.února 2017

 • 20.2.2017

Sraz masek je v 15.45 u křižovatky Bělohorská-Pod Královkou (u kredence).
V 16 hodin bude zástupcem MČ Praha 6 uděleno masopustní právo  a průvod se vydá za náležitého veselí masek i ostatních občanů  na cestu Bělohorskou ulicí až ke KC Kaštan. 
Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníciDorazí i kejklíř Vítek se svojí družinou a dlouhorukými Chudadly a další maškary.  Během průvodu

Read more »

Chcete nás podpořit?