Program / Rezervace

St 14.3.

Rhiannon Celtic Band (PL), Braagas

20:00
[Koncert]

Mladá skupina z Wroclawi, hrající tradiční hudbu Skotska a Irska, kterou se ale nebojí obohatit o slovanského ducha. Spolu s nimi dámy z Braagas, které představí chystané album. 


„Rhiannon Celtic Band”, existující od roku 2013, je skupina z Wroclawí, která hraje keltskou hudbu v širokém slova smyslu. Přestože hrají většinou tradiční melodie a mají tradiční nástroje (mj. banjo, irské bouzouki, mandolína, irský buben bodhran) nebojí se i uspořádat své kompozice vlastním způsobem a přidávají jim trochu slovanského ducha. Jejich výkony jsou vždy vyvážené mezi melancholickými baladami přímo z Britských ostrovů a velmi energickými lidovými melodiemi ze Skotska a Irska, povzbuzujícími posluchače k tanci. To vše probíhá s velkou dávkou humoru.
Koncert proběhne v rámci - St. Patrick's tour 2018


"Braagas" je česká, až na jednu basovou výjimku téměř dámská formace, jedna z nejvýraznějších v žánru world music a v žánru lidové historické hudby. Zahraje skladby z nového chystaného alba, prvního, na kterém bude zpívat česky.

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program