Program / Rezervace

St 25.4.

E+Mausy, MCH Band

20:00
[Koncert]

Zhudebněná poezie  v podání Evy Mišíkové a jejích spoluhráčů, kteří si přizvali jako hosty už zřídka vystupující alternativní klasiky.

E+MAUSY – Poezie v pestrých hudebních variacích.
Kapela E+MAUSY byla založena v srpnu roku 2016. Zázemí si nalezla ve starém, kamenném sklepě, na samém konci Karlova Náměstí. Od pravidelných zkoušek v podzemí, se také o něco později částečně odvinul název: Eva - E + Mousy - Myši. To vše, ještě korunovala skutečnost, že jen pár kroků, od již zmíněné zkušebny, stojí Emauzský Klášter. Repertoár tvoří rozmanité básně Evy Mišíkové, které jsou hudebně probarvovány všemi ostaními členy.

MCH Band

Mikoláš Chadima, zakladatel skupiny MCH BAND, je nonkonformní hudebník, skladatel, textař, publicista, jeden z “otců” české alternativní scény. Do širšího povědomí se prosadil ve druhé polovině 70. let vystoupeními na Pražských jazzových dnech jako člen kapel Elektrobus a The Rock & Jokes Extempore Band J.J.Neduhy. Během Neduhova řízení o legálním odchodu do emigrace Extempore převzal a vedl od roku 1979 do září 1981. Mimoto působil v kultovním “improvising” souboru Kilhets a revivalových Old Teenagers, později Classic Rock And Roll Band.
V současnosti sestavu MCH Bandu tvoří: Mikoláš Chadima - saxes, guitar, vocals; Jiří Janďourek - keyboards; Jan Chaluš - drums; Jan Jirucha - trombone; Schneider Martin - bass

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program