Program / Rezervace

Po 14.5.

Matěj Ptaszek: Kolumbie

19:00
[Přednáška s projekcí]

Známý bluesman prozradí a na fotografiích ukáže, jak prožil poslední dva roky v Jižní Americe. "Dvacet jedna měsíců mezi kovboji v Kolumbijských horách, aneb "Divoky zapad" na zpusob magickeho realismu"

Držitel ceny HOHNER Newcomer 2009 a spolutvůrce hudby ke kultovnímu filmu Občansky průkaz, fotograf, spisovatel a dobrodruh Matěj Ptaszek strávil v Jižní Americe v kuse 38 měsíců, a z toho rok a třičtvrtě v Kolumbijské unikátní vesnici Concepcion, o které se říká, že je to poslední vaquerská tradiční dědina celého Hispánskeho světa. Ve světě drsných vaquerů, farmařů, banditu a povstalců napsal dvě knihy. (Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi /nakladatelstvi Galen 2016 a knihu reportáží /název ještě není znám/ kterou Galén vydá letos) Jako vůbec první ze Střední Evropy se dostal do povstalecké oblasti u neblaze proslulého Yarumalu v divokém Antiockém departmentu, který proslul řáděním Pabla Escobara. A po celou dobu rovněž hrával blues po klubech a hospodách v nedalekém divokém Medellinu. Jako první Čech žil ve světě banditů v bývalém povstaleckém koridoru na východě nejvýraznějšího kolumbijského departmentu.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program