Program / Rezervace

Čt 24.5.

Ester Kočičková & Moody Cat Band

20:00
[Koncert]

Známá moderátorka a zpěvačka v novém projektu jazzových standardů, podaných nestandardně a česky. Od klasických písní Cole Portera či Dizzy Gillespieho až k žánrovým odskokům k Chavele Vargas nebo i rockovým melodiím.

Možná až deset let se pozvolna a nenápadně rodil cyklus s pracovním názvem Jazzovým zpěvačkám pro radost.  Herečka, textařka a šansoniérka Ester Kočičková v něm tvoří české ekvivalenty k původním textům těch nejkrásnějších, nejhranějších a nejvlezlejších jazzových písní, které kdy vznikly. Až vloni na jaře se konečně zrodila i nová hudební formace - Moody Cat Band. Spojení známých písní a originálních Esteřiných textů  oslovuje širší publikum, zdaleka nejen to jazzové.  I proto má celovečerní program název „Jazzové standardy nestandardně“. Můžete se tak  těšit na jakousi „Voničku jazzových standardů s místy až šansonovou interpretací a hlubokými pointami“, ale taky na pár žánrových odskoků úplně jinam. Jenom namátkou – Cole Porter, Sonny Burke, Duke Ellington ale i Chavela Vargas nebo Lou Reed.

Za nástroji pak sedí skvělá sestava ve složení Petr Zatloukal (kytara), Přemysl Matějovic (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí), která nabídne brilantní hudební zážitek i náročnému posluchači…
Celovečerní koncert je rozdělený na dvě poloviny a  probíhá v uvolněném duchu, jak je koneckonců u Ester zvykem.

  

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program