Program / Rezervace

25.5.

Sakra Buraja (BR/CZ), Lada

20:00
[Koncert]

Neobvyklé setkání dívčího pěveckého folklórního sboru Lada s nadžánrovými Sakra Buraja. Ti přivážejí z Ria de Janeira kombinaci jazzu, hip hopu, punku, energické latiny a tanečních rytmů.

Lada je výhradně dívčí pěvecký sbor, který vznikl v listopadu roku 2015 ze skupiny kamarádek se sdíleným nadšením z muziky a společného zpěvu. Repertoár tvoří moravské a slovenské lidové písně.
 
Sakra Buraja je mezinárodní jazzový projekt mísící ve svých původních kompozicích prvky hip hopu, punku, divošské energie a taneční hudby. Od svého založení v Riu de Janeiru v roce 2010 se v něm již sešli hudebníci nejrůznějšího původu od zkušených interpretů klasické hudby, přes sambisty, pouliční hudebníky, MCs, jazzové improvizátory i totální hudební analfabety až k indiánskému hráči, který fouká na svou slámovou nosní flétnu uprostřed Amazonského pralesa. Do Prahy přiváží nejnovější materiál kombinující sax, kontrabas, živý beatbox, perkuse a loopy.
 
 
http://sakraburaja.com
https://facebook.com/ladasbor/
 

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program