Program / Rezervace

So 23.6.

První-poslední (CZ), Halbtal (D), Cosmic Jester (D)

20:00
[Koncert]

Garážoví indie-rockeři z Prahy a berlínská dvojice kapel lovících v post-punku, krautrocku a psychedelii, slibují temný a energický večírek

http://www.prvniposledni.eu/


Basa, bicí, klávesy a vítr. Indie rockoví První - Poslední jsou na cestě od roku 2007. Provazbili se snad všemi pražskými kluby, od světel Paláce Akropolis přes neony Roxy až ke smradu sklepů Žižkova. Zněli z éteru několika rádií (Radio 1, Wave, Beat, Fajn Rock...). Kapela se také stala finalistou Nadějí beatu Radia Beat v roce 2010, semifinalistou Startéru Radia Wave v roce2014 a má na kontě tři alba. To nejnovější vyšlo na podzim 2016 v distribuci společnosti Indies Scope, nese název Letargie. 

https://halbtal.bandcamp.com/
www.halbtal.de

After 4 years without committing to a musical genre where the Berlin based Trio Halbtal (or Half a Valley how they are known among their english speaking fans) could rest and nest, they are still puzzling their instrumental songs to a mosaic of post punk, krautrock, jazzy parts and something totally different.

---

https://cosmicjesterberlin.bandcamp.com
https://cosmicjester.jimdo.com/

Cosmic Jester are a Berlin-based Psychedelic Trio from New York and Germany. They‘re melting waltzes, Surf-Rock, Blues, Sitar- and arty Spacemusic into a solid, theatrical show.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program