Program / Rezervace

So 22.9.

Jaromír Kašpar, Y?

20:00
[Koncert]

Někdejší bubeník, producent a pianista, se po dlouhých letech skládání písniček do šuplíku rozhodl k jejich koncertnímu provedení . Jako hosty si přizval i poprockovou formaci Y?

Jaromír Kašpar:

Někdejší bubeník Žentouru a dalších hudebních skupin po dlouhých letech skládání vlastních písniček víceméně do šuplíku v tomto roce konečně přichází s koncertní podobou své vlastní tvorby s českými texty zpívající a hrající na piano. 

www.jaromirkaspar.cz

http://bandzone.cz/jaromirkaspar

https://www.facebook.com/JaromirKasparHudebnik/Y?:
Skupina Y? se objevila na české pop-rockové scéně před několika lety. Dala ji dohromady zpěvačka a autorka hudby i textů Hana Melcrová. Od té doby si rychle získává své příznivce svou nadžánrovou tvorbou, s českými a anglickými texty. Své fanoušky už má i v Německu, USA a Kanadě, kde všude koncertovala. 

Skupina Y? hraje hudbu, které upřímně věří, a publikum nepodceňuje. Nabízí originální, nápadité melodie a aranže a svěží drive. V repertoáru mají své místo i pomalé, až baladicky laděné písně.

V roce 2014 skupina Y? vyslyšela přání svých fanoušků a vydala v prestižním studiu SONO records úspěšné debutové album Tajemství a natočila první klip k písni z tohoto alba Když nejsi. V roce 2015 byla jejich píseň Try To Shut Me Up vybrána do filmu Andílek na nervy. Snad nejvýstižněji tehdy komentoval rozjezd skupiny Y? známý hudebník a producent Milan Cimfe: „Kapela Y? vysunula tykadla. A fakt to stojí zato!“

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program