Program / Rezervace

St 19.9.

Lovesong Orchestra, Swingkopa

20:00
[Festival]

Festival jednoho nástroje - v hlavní roli tentokrát klarinet. A spolu s ním World music, dechovka, latina, swing, spirituály i trocha jazzu.

za původně oznámené Kamil Jasmín band nakonec zaskočí LOVESONG ORCHESTRA


Lovesong Orchestra je pětičlenná dechovka kapelníka Tomáše Průši. Jejich show jsou maximálně živelné a strhující. Na festivalu jednoho nástroje vystoupí ve speciálním akustickém setu se svým hostem klarinetistou Janem Pospíšilem. Žádné kostýmy, žádná stylizace, jen syrová, ryzí zábava pro všechny - to jsou koncerty Lovesong Orchestra!

www.lovesongorchestra.cz
www.facebook.com/lovesongorchestra

------

SWINGKOPA

Swingkopa je tříčlenná pěvecká formace – dvě zpěvačky, Hanka Čechová (soprán) a Alena Hanusová (alt) a zpívající pianista Míša Kysilka (tenor). Zpívají jak sólově, tak i v duetu či triu za doprovodu klarinetu nebo saxofonu (Jiří Čihák), kontrabasu (Pavel Lugar) a bicích (Vladimír Bradáč). Na repertoáru kapely jsou swingové standardy, blues (In the Mood, Java Jive, Tin Roof Blues, …), latin jazz (One Note Samba, Fly Me To The Moon,…), černošské spirituály (This Train,…), české swingové písně a skladby Jaroslava Ježka (Ráda zpívám hot, V domě straší duch,…)Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program