Program / Rezervace

St 5.9.

Petr Sedláček: Z koncertních pódií

18:00
[Vernisáž výstavy]

Atmosféra rockových i jiných koncertních pódií v tuzemsku i zahraničí. Na vernisáži vystoupí Jaroslav Hutka a proběhne autorem komentovaná prohlídka.

Autor je lékař, překládá a tlumočí, převážně odborné nebo populárně naučné texty a knihy.

Sestavil knihu Jak se vyznat v laboratorních hodnotách (Eminent) a je šéfredaktorem odborného časopisu České lékařské akupunkturistické společnosti.

Od začátku devadesátých let publikuje, např. v Medica revue, v časopise Medium byl zástupcem šéfredaktora; v posledních více než dvaceti letech píše do Regenerace, převážně články s medicínskou tématikou, o čemž také přednáší. Kromě toho texty z oblíbeného hudebního prostředí, např. rozhovory s Pepou Nosem, Radimem Hladíkem, Dášou Voňkovou, Jiřím Dědečkem, doplněné samozřejmě fotografiemi, medailony hudebních osobností jako Paul McCartney, Carlos Santana, Eric Clapton atd.


Autor se podílel se na společné výstavě fotografií v roce 2011 a následných kalendářích VZP.

První samostatná výstava fotografií v Kulturním centru Kaštan Praha 6 v roce 2016. V následujícím roce také a dále v Thomas Coffee na Zahradním Městě, Café Terasa Benešov, kromě toho v roce 2017 dvě příležitostné výstavy v rámci Síně slávy českého rock´n´rollu ve Slovanském domě, z toho jedna ke kulatému jubileu Míly Růžka a další v rámci Česko-slovenského akupunkturistického kongresu v Brně. V lednu roku 2018 výstava v rámci Mezinárodního homeopatického kongresu v Průhonicích.

Jeho fotografie se objevily v časopisech Rock & Pop, Beatlemánie, Regenerace, knize Byl jsem dobrej o Vladimíru Mišíkovi, programu Jonáš klubu, na webových stránkách interpretů a kapel jako např. Jaroslav Hutka, Professor, Syrový tóny, Martin Chik, Rocky Eagles a další.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Vstupné dobrovolné.

Kompletní program