Program / Rezervace

2.11.

The Giant Undertow (I), Oswaldovi

20:00
[Koncert]

Italského písničkáře, který nezapře svou oblibu americana kapel i Johnnyho Cashe, doprovodí psychedelicko-rockové duo s kořeny v pouštním blues a filmové hudbě.

 

The Giant Undertow je sólovým projektem italského autora Lorenza Mazzilliho, který dělá hudbu za pomoci  několika malých kytar a charakteristického hlasového projevu. Po letech v hlučných zkušebnách a životě na venkově, začal žít a skládat ve velmi malých bytech v Bologni, kde neměl ani místo pro svůj zesilovač.

Výsledkem je temný folk s vlivy americana, hořkosladké vokální linky plují nad syrovým vybrnkáváním.

jako The Giant Undertow vydal svoje první albumv září 2016 a po delším turné s kapelou nyní přináší své skladby jen sólově, kdy si vystačí pouze s hlasem, kytarou a banjem.

Oswaldovi jsou česko-italské duo, které tvoří zpívající kytarista Andrea Rottin a perkusistka a klávesistka Kateřina Malá. Hrají svůj originální mix psychedelického rocku, pouštního blues, soundtracků k spaghetti westernům a sborových vokálů. Hrát budou především z loňského alba s názvem Songs About Persecution. Jedná se o desku inspirovanou životními událostmi lidí žijících a migrujících po jižní Evropě a dřívějším Rakousko-Uhersku od začátku dvacátého století až do dnešních dní. 

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program