Program / Rezervace

16.11.

Forty Five

20:00
[Koncert]

Kladenské elektro-akustické trio s původní tvorbou a kořeny v americkém folku, country, rocku či tradičním rhythm & blues.  

 folk, blues, rock.

Forty-five jsou elektro-akustické trio hrající převážně původní tvorbu. V repertoáru mají jak anglicky, tak česky zpívané písně. A neboť na textech si zakládají, obvyklou rekvizitou jejich vystoupení bývají tzv. „zpěvníky“ či přesněji knížečky s texty, a to včetně českých překladů či jemně přebásněných verzí. Nic tak nezůstává ztraceno v překladu!

Nástrojové obsazení dvou kytar doplňuje piano, dále foukací harmonika a různé bubínky, prostě co ruce, nohy a pusy nepočetného ansámblu dovolí. Kapela hraje ve složení Jiří Kopecký, Ivo Janda a Radek Březina. Jiří má na starosti veškeré strunné nástroje, Ivo zpěv, doprovodnou kytaru, foukací harmoniku a perkuse a Radek piano. Kapela se dala dohromady začátkem roku 2017 a má za sebou několik vystoupení v Kladně a okolí, odkud také její členové pocházejí.

Další informace o kapele, včetně demosnímků lze najít na jejich adrese www.forty-five.cz

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program