Program / Rezervace

So 8.12.

Longital (SK) a Milan André (CAN)

20:00
[Koncert]

Trio z Dľhých dielov opět v Kaštanu! A s ním jeho kamarád, kanadsko-slovenský songwriter

Už sedmnáct let jsou jistotou slovenské nezávislé scény: Dano Salontay (kytara, smyčec, zpěv), Shina (zpěv, baskytara, smyčec, tanec) a Marián Slávka (bicí, klávesy) .

Osobní texty vytvářejí na hudebním pozadí nevšední emoce a příběhy, jakoby z vlastního vesmíru. Shinin charismatický zpěv, hluboké basové linky hrané smyčcem a výrazná pódiová prezentace jsou vyváženy Danovou divokou hrou na kytaru ve všech možných polohách, od jemných minimalistických verklíků, jazzových prvků, až po nekontrolované zvukové stěny. Ženský a mužský vokál se proplétají, chvíli souzní spolu, chvíli každý sám za sebe.

Současný zvuk Longital, oproštěný od dřívější elektroniky, jde na dřeň při zachování dosavadních kvalit: je energický, přímočarý, taneční. Nové nástroje, které se objevily s příchodem Mariána Slávky, dodávají koncertům živelnost a dobrodružný ráz.


Milan André (CAN)

Narodil se a vyrůstal v Kanadě rodičům, pocházejícím  ze Slovenska a z Kuby. Jeho potemnělý hlas a vynikající hra na kytaru vytvářejí spojení, které se objeví jen jednou za čas.  Ve zdánlivě jednoduchých písních se snadno dotkne srdce - a už ho nepustí. Folk a soul se prolínají v zajímavých aranžích, a refrény zůstávají znít v uších posluchačů jako něco povědomého, co se vynořuje někde z hloubi paměti. 


Further (live video): 
https://youtu.be/SP72aXJ1VMI

Debutové album Who am I? vychází 15.2. 2019 na Slnko records.

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program