Program / Rezervace

14.12.

Justin Lavash , Polanský wtf Langman

20:00
[Koncert]

V Praze žijící britský kytarista a písničkář si jak hosty přizval originální „velvetovské“ duo violy a bicích

JUSTIN LAVASH

Vystoupení anglického kytaristy, zpěváka a skladatele Justina Lavashe jsou vždy intenzivním fyzickým zážitkem. A to jak pro něj samotného, tak i pro všechny, kdo zrovna Lavashově hře přihlížejí, často s otevřenou pusou. Lavash čerpá z těch nejsyrovějších kořenů blues, nicméně díky jeho neustálému koketování s různorodými žánry a formami a v neposlední řadě díky jeho virtuózní hře tento žánr dalece překračuje. Při svých živých vystoupení zvládá obsluhovat jak akustickou kytaru, tak roztodivné syntezátory, efekty a automatické bubeníky a vytvářet tak zcela svébytný hudební vesmír. V něm se zcela přirozeně potkává folk s elektronikou, nebo blues se šansonem. Lavash je více než dvacet let světovým hudebním nomádem a v Česku spolupracoval s velkými jmény alternativní scény jako jsou Monika Načeva, Vladimír Merta nebo Lenka Dusilová.POLANSKÝ wtf LANGMAN

Andrej Polanský s talentovaným přítelem Emülem Langmanem je hudebním projektem dvou pražských hudebníků. Hudbu děláme pouze s violou a bubny, pomocí smyček a zpěvů. Navzdory zdokonaleným přístrojům máme skutečný rockový zvuk. 

Projekt Andrej Polanský s Emülem Langmanem se stal poctou Lou Reed po jeho smrti v roce 2013. O dva roky později v květnu 2015 vydali své první album CONTRACKtion s 9 kryty písní Lou Reed. Hudební kritik pro národní noviny Česká republika napsal: "Je to chytrý a inspirativní. Duo se sblíží s originálními písněmi, otočí je vzhůru nohama, vytvoří nové variace a přidá improvizované části. Album vychází z nervových gradácí a melodických melancholií. Duo se cítí s originálními písněmi a zároveň je hrubě rozkládá. Většinu času je hudba originálnější a zajímavější než jiné tzv. Originální výtvory. "Kromě vlastního CD ConTRACKtion jsme se podíleli na oddaném albu věnovaném legendárnímu českému muzikantovi Filipu Topolovi.

"Budeme se dívat na nové album, které bude vydáno v roce 2019 ..." slibují.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program