Program / Rezervace

Čt 7.3.

Bolehlav, Lionel Dixit, Inau

20:00
[Koncert]

Hudba jako neurotická porucha, ze které dostanete tanec svatého Víta. Divoký elektro večírek v rychlíku Mělník―Pardubice

Večírek labelu Sakraphon

Bolehlav je nové alterego Michala Milka (ex- noar+ist). Hudba jako neurotická porucha, zlámané beaty, zkroucené basy a texty rozkrájené Occamovou břitvou jen na ta nejdůležitější sdělení. Kdyby Nine Inch Nails a Skrillex měli dítě, byl by to Bolehlav. 

Inau je černá můra české hiphopové scény, sólový projekt Pepiho, baskytaristy Kontroll. Poustevník, světec, lev salónů, chuligán, raubíř, vagabund, otec, pijan, hospodář i zlatý srdce. Říká věci, který nechceš slyšet, ale který se ti přesto uhnízděj někde hluboko v kostní dřeni a vyplavou přesně ve chvíli, kdy to nečekáš. Tak se toho neboj a zaposlouchej se – ještě není pozdě!

Lionel Dixit je pardubické noise-elektro. Lionel Dixit vzal 2 a udělal 1. Lionel Dixit ví, ale nechá se překvapit. Lionel Dixit trhá, ale má rád. A Karel Gott rotuje vertikálně hrobem, ptž nXe, ptž osvěta Svaté hlukové války, ptž nevychladnout.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program