Program / Rezervace

1.3.

Končinna, Katka Šarközi

20:00
[Koncert]

Putování tajemnými zákoutími šansonu a po stopách neukončených příběhů

Kapelu Končinna si v létě 2017 založili hudebníci ze  souboru Činna - klávesista a autor hudby Petr Komár Soudek, trumpetista, kytarista a zpěvák Jakub Havlín, saxofonista a klarinetista Jan Havlín a hráč na bicí nástroje Dominik Kusl. Přibyli ještě baskytarista Vráťa Keprt a zpěvačka Markéta Melechovská z kapel Prag Zeuhl Zekt a Tajný život rostlin . Repertoár se skládá částečně z převzatých a upravených skladeb z různých období Činny a nových skladeb většinou s texty Zdeňka Hmyzáka Nováka.


Kateřina Šarközi si na české hudební scéně drží jako kytaristka a zpěvačka poněkud nenápadné postavení. Její odzbrojující vyzrálost v autorské i interpretační oblasti je však nepřehlédnutelná. Od roku 1996 působila ve skupině Šarközi ve složení kytara, housle a bicí. Z příznivé konstelace, nástrojového propojení a hravosti členů vzešlo první album Naklání se čas (2000). Citlivý a nenucený folkpopový projev, zvuk i styl, který ocenila kritika, se v nové formaci Magorie Band proměnil. Zvuk alba Magorie (2003) je bohatší o nové podněty, důležitou roli hrají i smyčky, počítačové zvuky a efekty. Jasně slyšitelnou nadžánrovou polohu tehy ovlivnil hlavní muzikantský partner, basista Alexej Charvát. V současnosti už zpěvačka a kytaristka vstupuje spíše sporadicky.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program