Program / Rezervace

15.3.

Paul Ludwig Landsberg: Zkušenost smrti

20:00
[Divadlo + Koncert]

Inscenace o mravním problému sebevraždy, v podání studentů Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU, proti sobě staví poklidnost každodenního života a zneklidňující vědomí smrtelnosti. Po představení večer uzavře koncertem skupina Představy postavy.

Představení studentů katedry alternativního a loutkového divadla DAMU proti sobě staví poklidnost každodenního života a zneklidňující vědomí vlastní smrtelnosti.
Jak se k sobě má nezávazný rozhovor u kávy s nejistotou, zda zítra ještě budu na živu? Je sebevražda nejvyšším aktem lidské svobody, anebo útěkem před bolestí? Myslíme to s vlastní smrtí vážně? To jsou otázky, které se rýsují na pozadí pozoruhodného osudu téměř zapomenutého německého filosofa Paula Ludwiga Landsberga (1901-1944) - jednoho z prvních veřejných odpůrců nacismu.
 
Hrají: Antonín Brukner, Antonie Formanová
Režie: Matyáš Míka
Scénografie: Iva Bartošová
Hudba: Matouš Hron (autor), Jakub Cepník

Předprodej akce

Po skončení představení proběhne koncert skupiny Představy postavy:

Z původně improvizačního seskupení doprovázejícího rozličná literární čtení se vyklubalo čtyřčlenné hudební těleso. Jeho alternativně-rockový korpus je sem tam zkřiven polyrytmií a jazzový punc zanechává na melodiích skvrny rozličného tvaru.
Matyáš Míka - zpěv, klavír; Adam Cepník - sax; Vojta Vacek - basa, Vít Hrouda - bicí  
 

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program