Program / Rezervace

Út 19.3.

David Hainall: Barma – usměvavá, tajemná a zlatá

19:00
[Přednáška]

Po letech, kdy byla světu a turistům uzavřenou zemí, se z Barmy stává jedna z nejvyhledávanějších destinací v jihovýchodní Asii. Přicházejí i nepříjemné změny, ale co zůstává jsou úsměvy, pohoda a všudypřítomná i živá víra provázená tisíci zlatými pagodami, kláštery, jeskyněmi a svatými místy.

Myanmar, nebo chcete-li Barma, byla po dlouhá léta světu a běžným turistům uzavřenou zemí. Situace se však velmi rychle mění.

Vydejte se na cestu plnou překvapení po světoznámých barmských památkách, z nichž mnohé jsou zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Svatá místa bude střídat s rázovitým barmským venkovem. Navštívíme i jezero Inle, na němž plují desítky lodí s rybáři, kteří stejně jako jejich předkové stále pádlují nohou a kde si místní přímo na vodní hladině budují plovoucí zahrady. Navštívíme trhy s jadeity, kde se uzavírají denní obchody o objemu desítek tisíc amerických dolarů a přesto stále patří Barma k nejchudším zemím světa. Závěr besedy bude věnovaný malebným a skoro liduprázdným plážím v Ngapali. 
Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program