Program / Rezervace

St 8.5.

Ponk - křest CD

20:00
[Koncert]

Odložený křest alba Diedina. Post-folklorní brněnské cimbálové trio Ponk už podruhé úspěšně nabourává vžité představy o lidové hudbě.

Po prvním úspěšném albu Postfolklor, za které si odnesli sošku Anděla, přicházejí brněnští Ponk s druhým albem Diedina. Zde se kapela již zcela odpoutala od pouhých úprav lidových písní a tradičně vnímané world music. Trio ve složení Michal Krystýnek (housle, zpěv), Eduard Tomaštík (cimbál, zpěv) a Pavel Rajmic (kontrabas, zpěv) vsadilo tentokrát na vlastní hudbu s rozpoznatelnými vlivy rocku, jazzu, metalu či hip hopu i autorské texty, které jsou ještě záměrně ponechány v moravských nářečích. Kapela se představí v aktuální sestavě s novým basistou Pavlem Rajmicem.

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program