Program / Rezervace

So 25.5.

Spencer Krug (CAN)

20:00
[Koncert]

Frontman skupiny Wolf Parade a jeho sólový koncert s klavírem. Zazní i skladby z dalších Spencerových projektů, jako je např. Moonface. Kapacita je omezená!

Po patnácti letech skládání a hraní s projekty Wolf Parade, Sunset Rubdown, Moonface, Swan Lake nebo Frog eyes, se rozhodl vystupovat a vydávat hudbu pod svým vlastním jménem - Spencer Krug.

A zatímco zároveň skládá a zpívá v oživených Wolf Parade, momentálně neaktivní projekt Moonface se stal výchozím bodem pro jeho více experimentální a sporadicky vznikající sólový materiál.

Potřeba vyjádřit něco méně rockového, klidnějšího a introvertnějšího, ho dovedla k jeho prvnímu a oblíbenému nástroji, ke klavíru. Spolu s ním se Spencer Krug vrátil zpět do svého fantaskního světa pseudo-klasických balad a poetické lyriky, které se prolínají s citem pro popovou melodii a jazzovými mimikry. S využitím této tvůrčí šablony nyní realizuje svou sólovou tvorbu, a na probíhajícím turné nové skladby představuje spolu se staršími a osvědčenými písněmi. Sám za sebe, jako Spencer Krug.

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program