Program / Rezervace

So 8.6.

18. Dylan Days - Zimmerman Frei

15:00
[Festival]

Setkání věnované tvorbě a osobnosti Boba Dylana.

Rychlostí 78 otáček za minutu hrávaly šelakové desky a ke stejnému číslu se ve svém života běhu letos dotočil i Velký Bobeš, tedy Bob Dylan, jedna z nejvlivnějších a nejzajímavějších osobností moderní populární hudby a přilehlého okolí. Že má stále co říct, ukázal začátkem dubna trojnásobně v Lucerně. Že je i o něm stále co říct, ukážou Dylan Days.

Zdenek Pecka připravil informace o konferenci, výstavě, muzeu, archívu a další pikantnostech Svět Boba Dylana v Tulse, Oklahoma. Aleš Opekar se v příspěvku Časy se měnily. Dylan v české pop music aneb Protest po česku zaměří na otisk tvorby Boba Dylana v české oficiální pop music, zejména na přebásnění jeho písní Zdeňkem Rytířem. Jiří Černý se v rozhovoru vedeném Janem Sobotkou ohlédne za alespoň některými událostmi spojujícími Dylana se zeměmi Koruny české pod titulem Ani "Long", ani "Wasted".

Půlstoletí s Dylanovými písničkami. V hudební části po svém uchopí klasiku i písně opomíjené Broken Harp, Původní Bureš, The Tired Horses, The Boband, Petr “Bubák” Bublák se Zdeňkem Zdeňkem a The Group.

Aktuální informace najdete na http://dylan.klubslunicko.cz/


Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.