Program / Rezervace

27.9.

Fyah Son Bantu & De ImperfAction, Giedi Prime

20:00
[Koncert]

Funky rapová kapela, složená z cizinců usazených v Praze si jako hosty pozvala podobně kosmopolitní pražské heavy-bluesové eklektiky.

 

DE IMPERFACTION

Pražská neo-funková kapela De ImperfAction propojila skupinu talentovaných hudebníků z celého světa, kteří se usadili v Praze. Jejich skladby odrážejí širokou škálu sociálních témat: hovoří o rostoucím nedostatku soukromí na planetě a o obrovském množství znásilnění a vražd; o generaci nevěřících, a o tom, jak se lidé stávají sociálními hračkami; o pocitech poraženectví a ztracení.

Kapela prapůvodně vznikla jako hip-hopový projekt v roce 2013, na jaře 2018 se však rozešla. zanedlouho ovšem vznikla nová sestava, s novým směřováním.
Tentokrát spolu s ní vystoupí i původem keňský reggae zpěvák Fyah Son Bantu

Helo Fernandes - zpěv
Isard Aguilo - kytara
Nicolas Wind - basa
Lukos Hey - bicí

https://www.facebook.com/fyahsonbantu

http://deimperfaction.com/

- - - - -

GIEDI PRIME

Kapelu na konci roku 2016 zformovali v Praze David Dubinsky (zpěv/kytara), Simone Serra (basa) a Fred Hartman (bicí). Produkují zvláštní eklektický heavy blues rock, čerpající z různorodého spektra vlivů a žánrů, a vytvořili fluidní, groovy sound, vracející do 60. a 70. let. V srpnu 2017 se ke kapele připojil klávesista a kytarista Elliot Danby, do zvuku vnesl post-rockové a experimentální textury. Od ledna 2017 pravidelně koncertují a v létě 2017 nahráli ve Faust records své první EP "Reset".


https://www.facebook.com/GiediPrimetheband/

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program