Program / Rezervace

Po 7.10.

Houbeles Musicus - křest CD

17:30
[Koncert]

Pro houbaře mladé i zkušené je tu zhudebněný atlas hub. Speciálně v brzkou hodinu, a zcela ojediněle koncertně  s písničkami vystoupí Jarda Svoboda, Eva Turnová & Pepa Janíček, Jiří Hausser Matoušek, a další. 

Pozor - začátek kvůli dětem už 17:30 !
Na místě vstupné 150,- a děti do dvanácti let 80,-
Předprodej akce 
(pro dospělé - zakoupená vstupenka je i rezervací pro dítě )Z anotace alba:

Houbeles musicus nabízí nejen přes dvacítku písní, ale před každou skladbou je předřazena čtená hádanka v podání Arnošta Goldflama. Odpovědi zhudebnila Alžběta Trojanová a hudební smaženici dochutilo 46 muzikantů a herců – např. členové kapel Traband, The Plastic People of the Universe, Dick O’Brass či Bezobratři.

Hudební zpracování básní vychází z tradic české a moravské lidové hudby, je však inspirováno prvky jazzu, swingu, blues, rocku a world music. 

Většinu písní doprovází akustické nástroje, které patří k jedlým houbám, zatímco v písních o jedovatých houbách jsou použity též elektrické nástroje jakožto závan jiného a zrádného světa ve světě přírody. Cílem hudebního zpracování je podpořit v dětech cit pro rozmanité hudební harmonie a nálady.Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program