Program / Rezervace

Čt 17.10.

Planety, Red Torch

20:00
[Koncert]

Zkušenost i mládí, cinkot posmutnělých kytar i sveřepost zamilovaných. Pop z periférie a rock, který nepotřebuje předstírat.

Planety:

Trio Orel - Lenka - Záclona se na jaře vrátilo po delší pauze na pódia. 
A stále platí slova jejich vydavatele: "Hudba Planet je hudbou, která zní za oponou tohoto světa - tam, kde se letní světlo rozpíná do všech koutů rozestlanýho pokoje. Zaprášená periferie Kamila Lhotáka plná malejch příběhů a letmejch dotyků, z jejichž ozvěn se tvoří legendy a mýty. Když vstoupíte mezi Planety, vstoupíte do magickýho kolotoče - držte si klobouky a šátky, cílová stanice je Orient bar: věčnej, vysněnej, a vždycky na dosah. Stačí jen přivinout dámu vašeho srdce na mužnou hruď."Přijďte se přesvědčit!

supportovat budou Red Torch 

"Čerstvá krev" je blbost, protože tahle krev nijak nekoroduje. A když se rozhlídnete kolem, vidíte pořád to samý - zesilovače, elektrický hudební nástroje, rezavej mikrofon. Tohle jsou tři dvacetiletý kluci, který mají všechno před sebou. A nebo třeba nic - to je na tom to hezký. The future is unwritten.


Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program