Program / Rezervace

Čt 21.11.

Oldřich Janota

20:00
[Koncert]
Jeden z nejoriginálnějších českých písničkářů v podzimním Kaštanu. Hosty koncertu budou Romana Šilhavá a Magda Šírková a jejich indiánské šansony z CD "Šepot Orlice". 

Oldřich Janota
Legenda samorostlého písničkářství a výsostný básník s kytarou. 

Romana Šilhavá - hudba, texty, zpěv, housle, kytara
Magda Šírková - klavírRomana Šilhavá je lingvistka a lektorka angličtiny, se malbou zabývá již od svého dospívání, byť amatérsky. Její obrazy bohaté na detaily jsou barevnými průhledy do jejího citového života, ale i symbolickými úvahami o současné vzdělanosti, tak jak je ve svém díle formuloval prof. Zdeněk Neubauer, mezi jehož žáky malířka patřila. Malířka je maminkou dcery Ukinky Yúny, hraje na housle a zpívá v souborech Mutra a Ora pro nobis. Vydala i CD vlastních písní "Šepot Orlice".

Magda Šírková vystudovala klavír na konzervatoři v Brně, ve třídě MgA. E. Horákové a na Pedagogické fakultě v Praze, kde ji pedagogicky vedla MgA. V. Kopecká. Dnes se věnuje pedagogické a korepetitorské činnosti na Základní umělecké škole Na Popelce v Praze. V oblasti sborového umění doprovází např. ženský pěvecký sbor Iuventus Paedagogice.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program