Program / Rezervace

St 8.1.

MarZ trio, Thea & Coming Out

20:00
[Koncert]

Trio charismatické zpěvačky Markéty Zdeňkové a kapela neméně výrazné Terezy Staňkové. Folk, jazz, šanson i trocha world music.

MarZ (trio)

MarZ je boj římského boha Marta, který svádíme každý sám se sebou, syrovost i naděje březnového rána, pohled do kosmu.
Prozaičtěji řečeno, MarZ je tvorba Markéty Zdeňkové, mladé zpěvačky a kytaristky, jejíž písně nabízí širokou škálu témat od sousedských starostí s řezníkem přes temné babiččino dědictví až po meditativní plavbu Ves Mírem.
Markétin dlouholetý spoluhráč, multiinstrumentalista Štěpán Janoušek (Skety, Janoušek-Wróblewski kvartet, Concept Art Orchestra a další) rychlostí blesku přepíná mezi jednotlivými svými funkcemi – trombónistou, zpěvákem, cajonistou a vládcem (decentních) počítačových efektů. Divnotajnými zvuky, tóny a mňouky písně obohacuje kytarista Dalibor Hrubeš, člen rozšířené MarZí formace a sám také autor svébytných písní (Divnotaj).

www.marzband.cz

https://www.facebook.com/marzband.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=GZq5j3A7MAg

https://www.youtube.com/watch?v=VY9dGJ8gJWQ

https://www.youtube.com/watch?v=Eb9nI3twZTk


- - -

Thea & Coming Out
je pražská kapela hrající autorskou hudbu na pomezí šansonu, jazzu, world music a folku. Autorkou hudby je zpěvačka a skladatelka Tereza Staňková, na aranžích se však podílí celá skupina složená především z absolventů konzervatoře Jaroslava Ježka. Texty písní má na svědomí několik textařů, čímž je záběr témat i nálad široký a barevný. Na klavír hraje Anna Würtherlová, na kontrabas a baskytaru Karel Waska, za bicí usedá Jakub Koláček a dechová sekce saxofonů a příčné flétny je ve složení Markéta Krutská a Filip Herejk.

http://www.theacomingout.cz/out/

https://www.facebook.com/theacomingout/

https://bandzone.cz/theacomingout

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.