Program / Rezervace

So 25.1.

Jinan, Blondýna

20:00
[Koncert]

Čerstvá krev tuzemské world music. 

Zatím příliš neoposlouchaná kapela, využívající africké bubny, kanadský merlin nebo loutnu kora si jako hosta přizvala veselou písničkářku.

Jinan dvoulaločný, zvaný také ginkgo biloba, je dvoudomý opadavý strom. List je sbírán od jara do léta, podáván pak může být celoročně. Má pozitivní vliv na mozkovou činnost. Jinan doporučuje 9 hudebníků z 10.
 
Nové hudební uskupení, které vzniklo na základech hudby Kajči Cork a kapely Snýoe. Řekla bych, že hrajeme něco jako indie, ale kdo ví. Vždy mám problém s těmihle škatulkami. Zkuste si poslechnout a poradit :-)


https://musicjinan.wixsite.com/jinan

- - -

Blondýna:
"Blondýna, vlastním jménem Eva Suková, pochází z Rakovníka. Její jemné a originální písničkářství je tvořeno lehkou ženskou rukou, okořeněno vtipem a ironií. To dokazují její písně, které jsou pro skutečně široký okruh posluchačů. Pro mileniály má třeba osvědčené písně Hipster nebo Sdílíl, sdílím, lajkuju. Své, většinou tříakordové, blond písně o slevových letácích, nákupech v supermarketech, návštěvě u gynekologa, hodině aerobiku či kuriozních přátelích prokládá krátkými blond básněmi. A proč Blondýna? Její různá umělecká jména, např. DřEva Suková si stejně nikdo nikdy nezapamatoval a v zákulisí o ní kolegové hovořili jako o „té blondýně“... "
Její písně zazněly v Country rádiu a v rádiu Folk, účastnila se Porty, Notování a Houpacího koně, hrála na Prázdninách v Telči, ale jinak hraje nejčastěji v komorních prostorech, v klubech a kavárnách.

Více např. v rozhovoru http://frontman.cz/blondyna-parim-jako-popelka

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.