Program / Rezervace

Čt 30.1.

Longital (SK)

20:00
[Koncert]

Slovenské trio znovu v Kaštanu. A s aktuálním albem Mauna. Pod tímto tajuplným názvem se prý skrývá „ticho předtím, než všechno vypukne…“

Předprodej akce


Bratislavská skupina Longital vydala v pátek 20. září jubilejní desáté album s názvem Mauna. První zveřejněnou písní a zároveň videoklipem se stala skladba Slová,  pražský křest alba proběhl 5. října v Paláci Akropolis.

Po vydání zatím posledního alba Divoko, nominovaného na slovenské album roku, se kromě společného koncertování všichni tři členové skupiny, tedy zpěvačka a baskytaristka Shina, kytarista Daniel Salontay a bubeník a klávesista Marián Slávka, věnovali svým sólovým studiovým projektům. Tyto čerstvě nabyté zkušenosti se odrážejí i do členitosti nového alba Longital Mauna.

Ústředním tématem alba je ticho a o něm se zpívá i na prvním singlu Slová. „Je to o situaci, kdy víte, co chcete říct, ale nenacházíte to pravé slovo. Jako bych nalistovala místo ve slovníku a to konkrétní slovo, které hledám, bylo vygumované, nebo mi najednou připadalo divné, nesrozumitelné. Možná je to nějaká porucha nebo spíš intuitivní ztráta slovníku, abych méně mluvila. Takhle mi ticho vstupuje do života - a to je něco, co by se v dnešní době mnohým hodilo,“ říká Shina.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/kultura/video-klip-longital-album-mauna-slova.A190917_212721_ln_kultura_bez

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.