Program / Rezervace

Út 4.2.

Jan Kysela, David Holý

20:00
[Koncert]

Večer pro akustickou kytaru ve stylu fingerpicking. 

Jan Kysela patří mezi přední české hráče na akustickou kytaru ve stylu fingerpicking.  Jako multižánrový hudebník spolupracoval s mnoha interprety a kapelami na české hudební scéně. Inspirován kytaristy jako např.  Chet Atkins, Tommy  Emmanuell či Adam Rafferty se začal orientovat i na sólové hraní.  Při své hře  čerpá především z oblasti  roots music, latinsko americké hudby, jazzu, popu a world music.  Kromě autorské tvorby uslyšíte i rafinované kytarové úpravy hitů Beatles, S. Wondera, M. Jacksona, Eagles a uvidíte  netušené možnosti akustické kytary.

Hostem koncertu je zpěvák David Holý, který je všestranným muzikantem a zpěvákem. Studoval hru na klasickou kytaru na Pražské konzervatoři, po absolutoriu pokračoval ve stejném oboru na HAMU. Souběžně vystudoval i zpěv. Své pěvecké schopnosti uplatnil v HD Karlín, v divadle Semafor, v muzikálech, v orchestru K. Vlacha, spoluprací např. s L. Bílou, K. Gottem, M. Absolonovou, J. Škorpíkem.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.