Program / Rezervace

Čt 14.5.

Archívny Chlapec (SK), Prune, Martina Trchová - On-Line Stream

20:00
[Koncert]

Koncertní večer moravsko-slovenského přátelství a vzájemných kooperací, který měl tento den v Kaštanu proběhnout, se musel kvůli koronavirové karanténě přesunout na 8.10., nicméně všichni tři zúčastnění vám aktuálně nabízejí záznam z karantény

Prune & Martina Trchová

Dvojice brněnských písničkářek. Bez doprovodných kapel, spolu i zvlášť.  Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. To je koncert držitelky ceny Anděl (2016) Martiny Trchové a loňského objevu brněnské alternativní scény Prune. A krom toho, že každá vystoupí sólově, vytvoří též ojedinělé společné aranže. 

Archívny Chlapec (SK)   
Slovenský kytarista, zpěvák a skladatel Archívny chlapec vydal na značce Slnko Records své třetí album s názvem Zapadákov (vzhledem k událostem) poněkud nešťastně v polovině března. Kolekcí intimních písní se vrací zpět k písničkářství postaveném pouze na akustické kytaře a upřímných textech o rodině, dětství a životě v malém městě.


Martinu Trchovou jste spolu s Prune vidět na pódiu už mohli.  Prune zároveň nazpívala vokály na nové desce Archívného chlapce. On-line stream proběhne přes facebookový profil Kaštanu a budiž pozvánkou na říjnový koncert.
1) https://www.youtube.com/watch?v=VWuehnnERdc
2) https://youtu.be/1icrBV-c4yQ

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Vstupné dobrovolné.

Kompletní program