Program / Rezervace

Čt 3.9.

Povodí Ohře, Pololidi

20:00
[Koncert]

Chlapi z Povodí zahajují sérii koncertů, v jejímž finále představí na podzim své druhé album, a doprovodí je u toho čerstvé plzeňské trio na vzestupu

Předprodej akce

POVODÍ OHŘE:
Kapela, kde se sešli sklepní rock veteráni s chebsko plzeňskou omladinou, ze skříní vytáhli ty nejdelikátnější košile a začli hrát hezky s gustem, tak jak to mají ještěři nejraději. Roots rock, gotické country, heavy blues a kovbojka po česku. Nálada jak v baru z horšího konce města. Celkem prdel, ale taky by mohlo padnout pár facek.
Držitelé Ceny Vinyla za (debutové) album roku 2018.

"V Povodí Ohře, pětici usídlené v Plzni, se potkávají tři různé věkové skupiny a členové tří ve své době zavedených kapel západočeské scény. Jejich hudba spojuje intenzitu post-hardcorové hudby se špinavou romantikou country," napsal o nich týdeník Respekt.

POLOLIDI:
Mladá plzeňská krev v sobě skrývá ostřílené harcovníky. Aneb noise rock tří pololidí z prověřených kapel jako Boost (ex-commodore64), nic (ex-mytote), Snyder (ex-ubožák).

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program