Program / Rezervace

Čt 30.9.

Ať se snaží ona, Plum Dumplings

20:00
[Koncert]

Brno v Praze. Rock, alternativa, electro i crazy, a syrové rockové riffy k tomu!

Předprodej akce

AŤ SE SNAŽÍ ONA
Rocková kytara a bicí, které doprovází elektronické ruchy a zvuky provázané v netradičních harmoniích a postupech, neváhají přiznat svoji inspiraci v brněnské alternativě Dunajem počínaje a Midi Lidi konče. Když Král Újezda a ten hezčí z PAVAROTTI REVIVAL Jakub Kohák prohlásil, že založit kapelu je nutnost, asi netušil, co vznikne. V každém případě je Jakub zakládajícím členem, vytrvalým motorem a věčnou chimérou kapely Ať se snaží ona. Zda se někdy zjeví na zkoušce nebo na koncertě není nikdy jisté.
Tuhle partu rozhodně nepřehlédnete: v helmách a nasoukaná do chráničů amerického fotbalu má nezaměnitelný vzhled a originální zvuk. Čtveřice hraje alternativní electrorock prošpikovaný ironickými texty, jak ukazuje už sám název kapely Ať se snaží ona.
www.atsesnaziona.cz
 
PLUM DUMPLINGS:
Plum Dumplings je brněnská alternative-rocková kapela, jejíž texty jsou často inspirovány literárními předlohami (Hájíček, Murakami, Breton, Vian nebo Reiner). Dynamické přechody z minimalistických pasáží do ostřejších, někdy až noiseových, výrazný hlas zpěvačky Adély Polky a vrstvení kytarových linek a hlukových ploch jsou charakteristickými znaky v tvorbě této kapely s neotřelým pojetím rocku. Do nedávna byly pro Plum Dumplings typické také ryze francouzské texty písní, od kterých se však kapela na svém novém album Jiný místo (2020) zcela přesunula k češtině. Tématem této v pořadí druhé desky Plum Dumplings, na níž kapela spolupracovala s producentem Tomášem Neuwerthem, je ztrácení a zároveň nalézání něčeho nového, hledání cesty ven, která bezpochyby vždy existuje.
https://www.plumdumplings.cz/

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program