Program / Rezervace

St 28.10.

Bez obalu a na živo!

19:00
[Literární večer s koncertem]

Bart Michael představí svou knihu Cesta, ze které bude číst poezii a povídky, a dále zahrají folkoví Lážo plážo a David Šitavanc. 

Večer plný folku, s Lážo Plážo a Davidem Šitavancem, protkaný poezií z dílny Barta Michaela. 
 
Zbraněmi Davida Šitavance jsou kytara a hlas. Je to člověk bezambiciózní, nesystematický, v batolecím stařeckém věku, který - zasažen druhou, třetí, či kolikátou již mízou - se rozhodl podlehnout puzení a prezentovat své písně, které jej tu a tam (zejména ve sprše) napadají. Ústředním tématem jeho díla jsou vzpomínky na mládí, na lásku a na to, jak ten svět bejval lepčí.
https://www.davidsitavanc.cz/  
Folková skupina Lážo Plážo brnká své songy už od roku 2005. Početná skupina hudebníků slitá v unikátní hudební těleso drtí mnoho hudebních nástrojů, abych z nich (a ze sebe) vymáčkla to nejlepší, co umí - muziku!
http://www.lazoplazo.net/  
Bart Michael vyrůstal na vesnici v českém středohoří, v kraji plném luk, lesů a tichých skal. Vytržen z tohoto malebného obrazu, stal se rebelem proti společnosti.
Navzdory rebelii dospěl a stal se členem stáda žízní hynoucích ovcí. Sny by se měly stávat skutečností, aby si člověk mohl říci, že žil… Jeho kniha Cesta je splněným snem.  
https://www.facebook.com/bart.michael.cz 

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program