Program / Rezervace

St 8.9.

Rach, Marie Puttnerová

20:00
[Koncert]

Zpěvačka Marie Puttnerová vystoupí s kapelou Rach při společném večeru v klubu Kaštan. Jedná se o jejich první takové vystoupení v Praze a nápad spojuje prosté přátelství a vášeň k poezii každodenní všednosti, skrze kterou lze oceňovat krásu. 

Předprodej akce

Marie Puttnerová & Martin Novák & Petr Uvira

Marie Puttnerová (Jablkoň, Půljablkoň, Zvíře jménem podzim) a Martin Novák (Druhá tráva, Lanugo, Baromantika, David Dorůžka Trio...) se propojili, aby vytvořili společný hudební svět tvořený nejen autorskými písněmi Puttnerové, ale i svět, ve kterém mohou zaznít střípky zhudebněné poezie křehkého Jana Zahradníčka či surreálního Vlastimila Třešňáka. Poté, co ke spolupráci přizvali opavského kytarového kouzelníka Petra Uviru (Vladivojna La Chia, Ladě, Heimat...), došlo ke společné symbióze lidských hlasů a elektrických kytar, které podmanivým a naléhavým způsobem posouvají pomyslné hranice folku.

Marie Puttnerová - zpěv, Martin Novák - zpěv, el. kytara, Petr Uvira - el. kytara

RACH
Původně tří-, nyní již čtyřčlenná hudební skupina ve složení Eliáš Urban (zpěvák, textař), Mikuláš Tichý (skladatel, pianista), Christián Krček (bicí) a Tomáš Hromek (baskytara) osciluje na pomezí šansonu, jazz-undergroundu a nekonečna. Rach vznikl v roce 2020 a má za sebou několik vystoupení na pražské klubové scéně a menších festivalech. Na začátku roku 2021 vydává ve spolupráci s Indies Scope svou debutovou nahrávku "Pláně".

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program