Program / Rezervace

St 29.9.

Archívny Chlapec (SK), Prune, Martina Trchová

20:00
[Koncert]

Písničkářský večer intimních nálad, křehkých kytarových motivů a něžné poezie. Koncertní injekce moravsko-slovenského přátelství a vzájemných kooperací.

Prune & Martina Trchová

Dvojice brněnských písničkářek. Bez doprovodných kapel, spolu i zvlášť.  Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. To je koncert držitelky ceny Anděl (2016) Martiny Trchové a předloňského objevu brněnské alternativní scény Prune. A krom toho, že každá vystoupí sólově, vytvoří též ojedinělé společné aranže. 

Archívny Chlapec (SK)   
Slovenský kytarista, zpěvák a skladatel Richard Vávra aka Archívny chlapec vydal na značce Slnko Records své třetí album s názvem Zapadákov (vzhledem k následným událostem) poněkud nešťastně v polovině března 2020. Kolekcí intimních písní se vrací zpět k písničkářství postaveném pouze na akustické kytaře a upřímných textech o rodině, dětství a životě v malém městě.


Martinu Trchovou jste spolu s Prune vidět na pódiu už mohli.  Prune zároveň nazpívala vokály na nové desce Archívného chlapce.

Předprodej akce

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program