Program / Rezervace

Út 28.9.

Red Torch, Spiral Sadness, Overdrive in My Handbag

20:00
[Koncert]

Dravé, nejen rockové mládí

RED TORCH:  
Nejmladší generace pod hlavičkou Silver Rocket. Pražská kapela namixovaná z různých hudebních stylů. Zakládá si na výrazné kytarové lince s rytmickým doprovodem bicích. Všechno to drží pohromadě basa. Původní trio, které debutovalo 2019 albem Wiseman, později posílil i klávesista. Vedle desítek koncertů v Praze hráli i na akcích Hudba za Klima, festivalu v Brance, v Banátě, v legendárním klubu Ponorka v Olomouci či jako předkapela Tomáš Paluchovi a drážďanských The Roaring 420s.

SPIRAL SADNESS:  
Pražského hudebníka a výtvarníka Michala Drozena můžete znát především jako frontmana městské country kapely Dingo. Pod všemožnými přezdívkami se pohybuje na nezávislé scéně téměř patnáct let. V červenci vydal v rámci svého nejnovějšího sólového projektu s názvem Spiral Sadness debutovou kazetu u pardubického vydavatelství Stoned To Death.

OVERDRIVE IN MY HANDBAG: 
Čerstvý projekt sedmnáctileté zpěvačky a kytaristky Julči. Syrové písně často střídají naštvanou polohu s tichým, smířlivým výrazem: ono neustálé napětí odkazuje třeba k inspiraci prvními deskami PJ Harvey. Někdy je ten největší punk stoupnout si před publikum a svěřit mu, na čem člověk pracuje doma o samotě. Zapamatujte si tohle jméno.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program