Program / Rezervace

Po 8.11.

Tomáš Suchý - křest CD

20:00
[Koncert]

Premiéra sólového alba Záchytný bod,  muzikanta známého např. z kapel Ponožky pana Semtamťuka nebo Lakuna, za doprovodu elitní sestavy  muzikantů v čele s producentem Josefem Štěpánkem.

Album pokřtí člen kapely Nerez Zdeněk Vřešťál a nakladatel Luboš Houdek
 

Předprodej akce

První sólové album Tomáše Suchého Záchytný bod, vydané nakladatelstvím Galén, nabízí třináct písní, které mají společný leitmotiv. Nenápadným a nepatetickým způsobem popisují bezpečný přístav, kam se vždycky můžete vrátit, bod, kterého se pevně zachytíte, místo, kde se - s Dylanem řečeno - ukryjete před bouří. Hudební produkce alba Tomáše Suchého se ujal kytarista a producent Josef Štěpánek, který svolal do studia 3bees záviděníhodnou superskupinu: klávesistu Jana Steinsdörfera (Chinaski), baskytaristu Jana Lstibůrka (Cílová skupina Tomáše Klůse) a bubeníka Martina Nováka (Druhá tráva). Na desce se podílí řada hostů, zpěvačka Marie Puttnerová (Jablkoň), perkusista Miloš Vacík (Tam Tam Batucada) či vokalisté Kateřina Chrenková, Barbora Gudasová a Lukáš Grüner. Obal vytvořila osvědčená dvojice Karel Haloun a Luděk Kubík.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program