Program / Rezervace

Čt 4.11.

Marascaud: N-oční linka

18:00
[Vernisáž výstavy]

Komentovaná prohlídka společně jak s autorkou, tak i kurátorkou výstavy

Autorka se ve svých dílech zaměřuje hlavně na zkoumání muže a ženy – nejen na jejich individuální existenci, ale také na muže a ženu jako celek. Jemně sleduje svou optikou tzv. linku jejich koexistence - emocí, vztahu, sexuality – prostě tak, jak to v každodenním životě chodí. Tím vším Vás proveze speciální N-oční linka. 

N-oční linkou hudebně doprovodí kapela Divnotaj.

Autorka:

Marascaud – pražská výtvarnice, která tvoří své obrazy po tmě. Tvoří jak kresby, tak i malby na plátna.

Její příběh malování začal tím, že v roce 2016 její přítel načerno nainstaloval obraz na výstavu prestižního veletrhu umění Art Prague. Tenkrát však nemohli/nechtěli použít její pravé jméno, tak použili jméno "Marascaud" - což je postava z jednoho dílu Hercula Poirota, která kradla obrazy - Autorka vtipně dodává “My jsme tedy obrazy nekradli, ale naopak jeden přidali.“ A tak si pseudonym Marascaud už nechala a od té doby výtvarně tvoří (převážně v noci) právě pod tímto jménem. V současné době také napsala knihu o každodennosti, kterou nyní ilustruje.  


Kurátor: Mgr. Barbara Adamcová

 


 

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Program je zdarma.

Kompletní program