Program / Rezervace

Čt 6.1.

Coffee to Help, Tazafarou

19:30
[Koncert]

Křest debutového alba “Cukr, káva, limonáda” rakovnické kapely doprovodí jako hosté letitá pražská rocková sestava

COFFEE TO HELP:


V letošním roce vydává skupina třináctipísňové album "Cukr, káva, limonáda", které v létě natočila ve studiu ExAvik v Klatovech, smíchala v SONO a vydala pod labelem Indies Happy Trails. CTH hraje výhradně autorskou muziku. Pod názvem Coffee to help se potkali zkušení hráči ze skupiny Z Davu a výbušně energetická nastupující generace školených muzikantů. Výsledkem je poutavý koktejl alternativního rockového drinku, který je možné pít bez následků každou noc a každé druhé odpoledne. Pozor - je návykový!
Za tu krátkou dobu, co uskupení osmi muzikantů existuje, si dokázalo získat řadu věrných sledujících a návštěvníků koncertů. Vedle kvalitních textů a neoposlouchané hudby zaujme především hlas a extravagantní projev zpěvačky Žofie Zrubcové.

https://www.facebook.com/Coffee-to-help-101783367881322

hosté večera - TAZAFAROU:
ražská pop-rocková formace, jejíž vznik se datuje k roku 1995, kdy se zpěvačka a kytaristka Zuzana Pitrová rozhodla založit dívčí rockovou kapelu. Ačkoliv se původní myšlenka čistě dívčí formace nakonec nenaplnila a poslední představitelka něžnějšího pohlaví (kromě frontmanky) opustila skupinu v roce 1997, Tazafarou si dokázala najít své místo na slunci i mezi svými fanoušky. Kapela jejíž název provokuje nejednoho fandu –jedná se o prostou "složeninu" věty Ta za farou, neboli CharlotTA, stojící ZA FAROU (Charlotta je prezdívka zpěvačky od útlého mládí, Fara pak církevní budova v centru jednotlivých katolických diecézí pozn. )
Tazafarou je klasickou klubovou formací s nepříliš vyhraněným stylem, ve kterém se mísí tradiční rock (Led Zeppelin), art-rock (Pink Floyd), britská kytarová vlna 90. let a šanson. 

https://www.facebook.com/tazafarou

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.