Program / Rezervace

4.3.

Hudební slévárna & Radůza

19:00
[Koncert]

Malá přehlídka objevů a různorodých zpívajících autorů, které spojil tříměsíční intenzivní kurz, vedený známou písničkářkou Radůzou.

Koncert různorodých protagonistů, které spojil tříměsíční intenzivní kurz české písničkářky Radůzy. Od té doby spolu koncertují a jezdí hledat svou indiánskou duši do srubu nedaleko Vlašimi.
Dagmar, Eva, Kája, Káťa, Šárka, Theresiana a možná i Pepa se na vás těší.
A sama Radůza též dorazí!
 
O vystupujících:

Dagmar Plamperová
Básnířka a písničkářka z Libně i Karlína. Je autorkou básnické sbírky Z naší louky (Malvern, Praha 2019) a několika písní, které tvoří uchopitelnou nadstavbu jejích veršů.
Eva Haškovcová
Občasná básnířka a začínající písničkářka, snad folková. Inspirovaná jemnými odstíny života a nepřeberným množstvím vlastních nejistot.
Karolína Krobotová
Ráda se miluje, ráda jí, ráda si jenom tak zpívá. Má radost z malých i velkých věcí. Věří v dobro. Díky hudbě často exploduje. Tvoří, aby žila, žije, aby tvořila.
Kateřina Hajná
Písničkářka z Českých Budějovic. Zpívá, píše a doprovází se na kytaru. O své tvorbě říká: „Texty jsou pro mě kompasem v pocitech častokrát tak jemných, že není jiná možnost, než je uchopit a zaznamenat písmem a hudbou, aby dostaly pevných obrysů. Mnohdy bych se dozvěděla jen sotva, co drží mě se mnou, jak loď v moři kotva.“
Šárka Vlasta Pasta Mattová
Autorka pohybující se na pomezí grungefolku, deadrocku a dívčího popu. Její tvorba je vysoce podpultová, zatím se obešla beze svědků a dala by se nazvat underundergroundem. Někteří hudební kritici o ní řekli Neznám, takže nevím.
Tereza Jánová alias Theresiana
Písničkářka, hrající na kytaru, ukulele, banjo a flétnu. Inspiruje se životními příběhy a historickými události. Ráda objevuje nové hudební nástroje a zkouší na ně hrát.
Josef Žemlička
Píšu, co cítím.

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Galerie


Kompletní program