Program / Rezervace

Čt 24.3.

Duben v Pešti, Dokruhu

19:30
[Koncert]

Spřízněnost Českým Středohořím smaže i rozdíly mezi dark popem a směsí americany s weird country. Temně, svižně, i s dekadentní romantikou.

Hudba DvP by se mohla zařadit po bok úspěšných českých kytarových kapel 90. let, nebojí se melodie a pečlivého aranžování, ale mísí i vlivy post-punku a undergroundu, který písně posouvá do temnějších stínů (nelze nevzpomenout na Joy Division). Navzdory tomu, že mohou být vnímáni v první řadě jako kapela ze současně malebného i zdevastovaného Českého středohoří, což se někdy promítá i do poetiky textů DvP, jsou svými aktivitami rozkročeni daleko přes hranice regionu.
http://www.dubenvpesti.cz/


“Prašný nálet z amerického středozápadu dorazil do Podkrušnohoří. Přinesl s sebou dusot kopyt, ozvěny šamanských rituálů i kvílení rozjetého dostavníku a kořeny zapustil přímo v Chomutově. Pro tři místní srdcaře semknuté Dokruhu  se stal živnou půdou, která pod producentským dohledem Amáka z Golden Hive Studio rozkvetla v sedm pecek,” vzletně hovořila tisková zpráva o debutu kapely z konce roku 2019. Od té doby jsou koleje jen vyjetější, prach ještě zvířenější, a kopyta dusají v neměnném tempu.
https://dokruhu.bandcamp.com/


Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.