Program / Rezervace

Po 5.9.

Marcel Bárta: Monotypy, muchláže

17:00
[Vernisáž výstavy]

Komentovaná prohlídka výstavy známého muzikanta, který představí své nevšední techniky

Marcel Bárta (1974)      

Saxofonista, klarinetista, skladatel a výtvarník. Významná postava české jazzové a improvizační scény. Zakladatel elektrojazzového kvinteta MUFF, sextetu VERTIGO, dua DoMa Ensemble. Je několikanásobným držitelem ceny akademie populární hudby „ Anděl“ v Jazzové kategorii. Spolupracuje s řadou významných umělců napříč žánry na domácí i zahraniční scéně. Dlouhodobě spolupracuje s divadlem Farma v jeskyni, kde se podílel na hudbě a zároveň účinkuje v představeních Informátoři, Navždy spolu a Útočiště. Vyučuje improvizaci, skladbu a saxofon na Vyšší odborné škole KJJ a na ZUŠ Jana Hanuše. Jako výtvarník je samouk. Po setkání s přístrojem zvaným meotar objevuje osobitou techniku prosvěcovaných koláží, v současné době se zabývá technikou muchláže, či tiskem monotypů. Ilustroval několik básnických sbírek Davida Růžičky, navrhl a vytvořil nespočet obalů CD a plakátů pro různé příležitosti.


Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení a POUZE v den konání. Předchozí dny lze zakoupit vstupenku pouze v předprodeji.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Program je zdarma.

Kompletní program